LoL lig atlanmıyor

LoL'de ilk 10 maç attım, bronz 1'e yerleştim, şaka mıdır bu arkadaş? Her maç ya ADC feedler ya top ya da jung, kim oyunun zevkini bozmaktan zevk alir ki? Lig atlayamiyorum. Kazandigim maçlarda anca takımı zorla kurtarıyorum. Bıktım gerçekten lig atlamak için tavsiye.
Sayın hocam bu tartışmalar yıllar önce yapıldı hala sonuçlanmadı. Bu yüzden bence kafanızı boşaltıp durumun böyle olduğunu kabul etseniz daha mantıklı olabilir.

LoL'de ilk 10 maç attım, bronz 1'e yerleştim, şaka mıdır bu arkadaş? Her maç ya ADC feedler ya top ya da jung, kim oyunun zevkini bozmaktan zevk alir ki? Lig atlayamiyorum. Kazandigim maçlarda anca takımı zorla kurtarıyorum. Bıktım gerçekten lig atlamak için tavsiye.

Hocam o liglerde eğer gerçekten iyi oynarsanız 1V9 taşıyabilirsiniz sakın Support oynamayın o eloda top lame lane de önermiyorum carry ve scale olan bir şampiyon oynarsanız takıma ihtiyaç duymadan, çıkarsınız o elodan örnek karahasatlı, Jungle Diana, midde Katarina Vladimir oynayabilirsin. takım çarları oynama

@xaisel

Bilmiyorum ben daha bugün oynadım şahsen hala güçlü geldi. Elo p1-d4 arası.

Screenshot_20230219_021634_Chrome.jpg

Geri
Yukarı