LoL maçı

Asker arkadaşlarına atmak veya İnstagram hikayelerinde paylaşmak yerine burada paylaşman bizi gururlandırdı.
Öncelikle ben sadece sana demedim. Çoğul ek kullandım. Ayrıca asker arkadaşların kelimesinden ne anlamamı bekliyorsun? İnstagram kullandığımı nereden biliyorsun? Küçük düşürmek için yazdığın bu cümlede seni gurur duydurtan ne?

Öncelikle ben sadece sana demedim, çoğul ek kullandım. Ayrıca asker arkadaşların kelimesinden ne anlamamı bekliyorsun? İnstagram kullandığımı nereden biliyorsun? Küçük düşürmek için yazdığın bu cümlede seni gurur duydurtan ne?
Senin buraya o maçın fotolarını atman bile gurur duymama yetti, sağ olasın.

Daha sorunun üstünü örterekten cevaplıyorsun. Burada havalara giriyorsun Asıl ben senle muhatap olmayacağım.+2000 Aram oyunum var. Oynadığım en uzun oyun da bu.

napimlafıkoyuncaben.jpg

Klasik bir TR LoL oyuncusunun toxicliğini mesajlarında görebiliyorum. Az daha zorlasak Berke Han Çepni vakası yaşanacak. Sanıyorsun ki altın 2 rütbesi çok yüksek. LoL' e yeni başlamış bir kişi 10 dereceli maçının 6' sını kazanırsa Gold 4 oluyor.
Açtığın konunun amacının oyunun süresini göstermek değil aldığın killerin sayesinde insanların mesajlarının seni tatmin etme beklentisi. Üstüne insanların mesajlarını yargılıyorsun. Övgü beklentisini bizden değil yaptığın başarılar sonucu ailenden bekleyebilirsin. Veya buradan bekliyorsanız gerçek bir başarınızdan bahsedebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı