LoL mainlenecek şampiyon önerisi

Riven oynayabilirsin. Alışması çok zor ama iyi bir rivena karşı oynamak gerçekten çok zor. Sadece rivenla diaya çıktım
Riven oynayabilirsin. Alışması biraz zor ama iyi bir rivena karşı rakibin yapacağı pek bir şey kalmıyor. Sadece Rivenla dia 3'e kadar çıktım.

Kendi mainim Shaco cidden güzel bir Hero biraz zor bir iki video izlemeniz gerekiyor ama özellikle karşı takımı tilt etmeyi seviyorsanız mükemmel yakında buff da gelecek bir değerlendirin.

Normalde Morgana oynuyordum ama artık çok sıkılmaya başladım. Orta koridor harici aşırı zor olmayan, oynaması zevkli ve güçlü şampiyon arıyorum. Çok fazla banlanan şampiyonları önermezseniz daha iyi olur. Normalde tek bir şampiyona takılı kalmayın derler ancak daha Demir'im. Düşük Elo'larda tek şampiyona odaklanmak daha iyi oluyor diye biliyorum.
Otp katarinayim, 4 yıldır sıkılmadım. Pnun haricinde Zoe, Kassadin, Talon ve Ekko oynayabilirsin. Bunlar da çok eğlenceli, hele ki bana kalırsa Zoe ve Ekko.

Otp katarinayim, 4 yıldır sıkılmadım. Pnun haricinde Zoe, Kassadin, Talon ve Ekko oynayabilirsin. Bunlar da çok eğlenceli, hele ki bana kalırsa Zoe ve Ekko.
Katarina'yı salıyorum. Hayatımda duymadığım küfürler duydum. Şu ana kadar en kötü oynadığım şampiyon Katarina'ydı. Başaramadık abi.

Normalde Morgana oynuyordum ama artık çok sıkılmaya başladım. Orta koridor harici aşırı zor olmayan, oynaması zevkli ve güçlü şampiyon arıyorum. Çok fazla banlanan şampiyonları önermezseniz daha iyi olur. Normalde tek bir şampiyona takılı kalmayın derler ancak daha Demir'im. Düşük Elo'larda tek şampiyona odaklanmak daha iyi oluyor di
Katarina'yı salıyorum. Hayatımda duymadığım küfürler duydum. Şu ana kadar en kötü oynadığım şampiyon Katarina'ydı. Başaramadık abi.
Katarina ilk başta zorlar seni mekanikleri için reflekslerinin iyi olması lazım oda oynaya oynaya gelişir dert etme onu
Katarina ilk başta zorlar seni mekanikleri için reflekslerinin iyi olması lazım oda oynaya oynaya gelişir dert etme onu
Ha bide akali

Nasus düşük elodan kurtarabilir. Karşısında oynamayı bilen demir çok yoktur. Stack kasarsın ve takımına safe oynamaları gerektiğini söylersin. Yanına lulu sup buldun mu Gold eloya kadar yolun var.

Geri
Yukarı