LoL mavi öz mağazasına son 10 dakika

Bilmiyorum hocam sürekli hata alıyorum ben hiç bir şey açamıyorum çok saçmaladılar iyice. Shaco yazınca arama kısmına çıkması lazım kutusu.
Tamamdır teşekkürler aldım aççam ama shaco çıkmayacağına eminim :D.

Hocam kutulardan normal skin çıkmıyor. O gösterdikleri kutulardan sadece simge çıkıyor. Verilen renk paletleri de o kostüme sahip olmayan ve RP'si olmayan birisi için çok gereksiz.
Kutu dediği o kutular değil oyunun oynayarak verdiği sandıklar.

Bunlar kostüm değil hocam, renk paleti. O Hero'nun o kostümü yoksa kullanamazsınız. O kostümü almanız için de RP gerekiyor.

Yok ya ondan bahsetmedim Hextech sandığından çıkıyor demek istedim. Hextech sandığıda bedavaya elde edilebiliyor onu geçtim etkinliklerde bedava kapsül çıkıyor ondanda geliyor kostüm. Ben 1 lira yatırmadan 70 kostüm yaptım böyle böyle, anlatmak istediğim şey zevki kutudan çıkması zaten bedavaya istediğin kostümü alsan ne olur ki o kutudan çıkıncaki zevki, mutluluğu vermez, tabi bu benim düşüncem.

Son düzenleme:
Yok ya ondan bahsetmedim Hextech sandığından çıkıyor demek istedim. Hextech sandığıda bedavaya elde edilebiliyor onu geçtim etkinliklerde bedava kapsül çıkıyor ondanda geliyor kostü. Ben 1 lira yatırmadan 70 kostüm yaptım böyle böyle, anlatmak istediğim şey zevki kutudan çıkması zaten bedavaya istediğin kostümü alsan ne olur ki o kutudan çıkıncaki zevki, mutluluğu vermez, tabi bu benim düşüncem.
Hextech sandığını elde etmek için bulunduğunuz dereceli sezonunda herhangi bir maçta S- veya üstü bir derece puanı almadığınız şampiyonla oynamanız ve maç sonunda S- veya üstü bir derece puanı almalısınız ki oyun size bedava bir kutu versin. Bunun yanında anahtarını vermediği için takdir sistemini kullanarak anahtar toplamanız gerekiyor. Ayrıca her hesabın belli bir bedava sandık hakkı var ve belli sürelerde bir yenileniyor, eğer hakkınız yok ise S- veya üstü bir derece puanı alsanız bile sandık size verilmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı