LoL Nami destek Build önerisi

larenno

Centipat
Daha fazla  
Gümüş-altın eloda oynuyorum, çok vaktim olmadığından dolayı itemlerin pasiflerini vb ayrıntılı bilmiyorum. Nami'de hasar kasmak istemiyorum. Amacım olabildiğince çok W ve E basmak, iyileştirmelerim artsın vesaire. Sizce hangi itemler daha iyi gider?

LoL artık eskisi gibi tamamen oku araştır öyle build diz mantığında olmadığı için böyle build önerileri istemek mantıksız. Oyun zaten size eşya menüsünde hangi rakibe göre iyi olduğu, veya iyileştirmeye yönelik mi hasara yönelik mi olduğunu gösteriyor. Pratik bir şekilde oradan item dizebiliyorsunuz.

LoL artık eskisi gibi tamamen oku araştır öyle build diz mantığında olmadığı için böyle build önerileri istemek mantıksız. Oyun zaten size eşya menüsünde hangi rakibe göre iyi olduğu, veya iyileştirmeye yönelik mi hasara yönelik mi olduğunu gösteriyor. Pratik bir şekilde oradan item dizebiliyorsunuz.
Biliyorum fakat pasifleri çok etkili pasifte yazılanları tam anlamıyorum itemleri komboloma muhabbeti de var, zamanım olmadığı için detaylı bilmiyorum

Biliyorum fakat pasifleri çok etkili pasifte yazılanları tam anlamıyorum itemleri komboloma muhabbeti de var, zamanım olmadığı için detaylı bilmiyorum.

Öncelikle ADC ile uyumlu bir seçim mi ona bakmalısın, önerilenlerden bile alsan gene güçlü oluyorsun.

Sorduğuna göre olabildiğince W e basmak istiyorsun, haliyle sana yetenek hızı lazım. Shurelyanın savaş şarkısı ihtişamlı pasifi ile yetenek hızı sağlar. Bir de Build'e kozmik hızlandırıcı ekleyebilirsin.

Gerisini Support itemlerinden alabilirsin, onlarda yetenek hızı veriyor.

Son olarak da, ilk base attığında ionia çizmeleri almanı tavsiye ederim.

Öncelikle ADC ile uyumlu bir seçim mi ona bakmalısın, önerilenlerden bile alsan gene güçlü oluyorsun.

Sorduğuna göre olabildiğince W e basmak istiyorsun, haliyle sana yetenek hızı lazım. Shurelyanın savaş şarkısı ihtişamlı pasifi ile yetenek hızı sağlar. Bir de Build'e kozmik hızlandırıcı ekleyebilirsin.

Gerisini Support itemlerinden alabilirsin, onlarda yetenek hızı veriyor.

Son olarak da, ilk base attığında ionia çizmeleri almanı tavsiye ederim.
Teşekkürler bundan bahsediyordum.

Geri
Yukarı