LoL ne kadar mobil veri harcar?

Yine o kadar harcamıyor. Çünkü oyunda her şey yüklü. Sadece durum bilgilerini yükleyip indiriyor sürekli onlarda fazla bir şey kaplamıyor.

Yeni istemciyle belki azalmıştır. 2019 senesinde olarak belirttim. Ve her şeyin yüklü olması önemli değil her saniye 10 oyuncunun verileri aynı anda aktarılıyor. Bu verilerde 1 oyunda 100 MB'a rahatlıkla ulaşabilir. Sizin her oyununuz 15 dakika sürmüyorsa (!)

Yeni istemciyle belki azalmıştır. 2019 senesinde olarak belirttim. Ve her şeyin yüklü olması önemli değil her saniye 10 oyuncunun verileri aynı anda aktarılıyor. Bu verilerde 1 oyunda 100 MB'a rahatlıkla ulaşabilir. Sizin her oyununuz 15 dakika sürmüyorsa (!)
Uzun sürüyordu benim maçlarım ama LoL'ü bıraktım ben.

Ben sadece mobil veriyle Master'a hesap kastım maximum 5 GB gitti maç başına 50 MB falan harcar.

Arkadaşlar 2023 yılındaki güncel istemci ile ne kadar yer? 30+15 GB internetim var, maç başı 100 MB ise sıkıntı yok. 1GB 8 maç attırsa yeter. Güncel olarak ne kadar kullanır ve bilgisayarın arka planda çalışan uygulamalarına bu erişimi kısıtlayabilir miyiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı