LoL nereden ve nasıl öğrenilir?

elegiac

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar selam LoL oynuyorum 30 seviyeyim; ama kendi seviyemdeki oyuncularla bile iyi oynayamıyorum. Doğru karakterleri almama rağmen. YouTube'dan oyun ve karakter bilgisi öğrenebileceğim kanallar varsa yazabilir misiniz? Hangi lane oynamalıyım oyunu öğrenmem için? Ne yapmam lazım, ne önerirsiniz? LoL'de tecrübeli insanlardan cevap bekliyorum:).

Arkadaşlar selam LoL oynuyorum 30 seviyeyim; ama kendi seviyemdeki oyuncularla bile iyi oynayamıyorum. Doğru karakterleri almama rağmen. YouTube'dan oyun ve karakter bilgisi öğrenebileceğim kanallar varsa yazabilir misiniz? Hangi lane oynamalıyım oyunu öğrenmem için? Ne yapmam lazım, ne önerirsiniz? LoL'de tecrübeli insanlardan cevap bekliyorum:).
İlgili olduğun lane hangisiyse o lanede oynayan e-sporcuların yaptıklarını izleyerek ve deneyerek öğrenebilirsin.

Arkadaşlar selam LoL oynuyorum 30 seviyeyim; ama kendi seviyemdeki oyuncularla bile iyi oynayamıyorum. Doğru karakterleri almama rağmen. YouTube'dan oyun ve karakter bilgisi öğrenebileceğim kanallar varsa yazabilir misiniz? Hangi LAN'e oynamalıyım oyunu öğrenmem için? Ne yapmam lazım, ne önerirsiniz? LoL'de tecrübeli insanlardan cevap bekliyorum:).

Oynayarak öğrenmelisin doğru karakterin ne ve doğru Hero olduğuna nasıl bu kadar eminsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı