LoL hikayesi nereden öğrenilir, nasıl başlanılır?

Panconn

Nanopat
Daha fazla  
Geçenlerde Arcane adlı bir dizinin editine denk geldim, çok iyi gözüküyordu. League Of Legends'in hikayesinin ufak bir kısmından uyarlamaymış duyduğuma göre. Hazır Netflix üyeliğimiz de varken izleyelim dedim ve diziyi bitirdim, çok beğendim. Favori dizilerim arasına Breaking Bad ve Better Call Saul'dan sonra girmeyi başardı. LoL ile hiçbir alakam yoktu, fakat hikayesini öğrenme isteği doğdu içime 😀 Acaba bu hikayeyi tam olarak nereden öğrenebilirim? Az çok bir fikre sahip oldum bu dizi sayesinde.

Oyundaki şampiyon hikayelerini okuyabilirsiniz bunun dışında oyunun hikayeyle pek alakası yok, oyundan bir şey öğrenemezsiniz.

Geçenlerde arcane adlı bir dizinin editine denk geldim, çok iyi gözüküyordu. League of Legends'in hikayesinin ufak bir kısmından uyarlamaymış duyduğuma göre. Hazır Netflix üyeliğimiz de varken izleyelim dedim ve diziyi bitirdim, çok beğendim. Favori dizilerim arasına Breaking Bad ve Better Call Saul'dan sonra girmeyi başardı. LoL ile hiçbir alakam yoktu, fakat hikayesini öğrenme isteği doğdu içime 😀 acaba bu hikayeyi tam olarak nereden öğrenebilirim? Az çok bir fikre sahip oldum bu dizi sayesinde.

Stratera kanalında hepsi olmasa da evrendeki çoğu hikaye mevcut bakabilirsin. Ben okumayı severim dersen eğer linkten bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı