LOL öğrenmek istiyorum

aliunbeaten

Centipat
Yer
Azerbaycan
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
LOL oynamak istiyorum. Ama şimdiye kadar asla bu tip oyun oynamadım. Oyunu Discord üzerinden öğretebilecek birini arıyorum. Yaşım 14.🙁

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer geleceğini yok saymak, istemeyeceğin birden fazla kişi ile sohbet etmek ve saçma sapan muhabbetlere girmek istiyorsan oynamanı tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim böyle kanser bir oyuna başlamanı tavsiye etmiyorum. Geleceğini etkileme potansiyeline sahip bir oyun, bence yapma.
Vay be o kadar varmı yani?
Başlama sebebim şuanki pcde doğru düzgün oyun oynayamam.Yıl sonu alıcam pc.O zamana kadar kafa dağıtacak oyun önerin varmı?

Eğer geleceğini yok saymak, istemeyeceğin birden fazla kişi ile sohbet etmek ve saçma sapan muhabbetlere girmek istiyorsan oynamanı tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O kadar kötümu yani?
Seni oynamaya itenlere sakin inanip baslama. Ileride sac dokulmesine kadar devam ettirebilir bu oyun seni. Cidden de bak, oyuna 2014'te baslayip 2019'da biraktim. 5 yillik oyun suresi boyunca bana kattigi sey dogaustu kufur guclerinden baska bir sey degil.
😂😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı