LOL öğrenmek istiyorum

LOL oynamak istiyorum. Ama şimdiye kadar asla bu tip oyun oynamadım. Oyunu Discord üzerinden öğretebilecek birini arıyorum. Yaşım 14.🙁

Kanka ben sana diyeyim. Çok başlamak istiyorsan başla. Çok sarıyor. Ama aşırı sinirlendiriyor bazen. Yani sen bir düşün. Öğrenmek için videolar izleyebilirsin, karakterlerin yeteneklerini okuyabilirsin. Zaten böyle oyunlar oynaya oynaya öğrenilir. Karakterleri denersin. Oynarsın bir süre bakmışsın ustası olmuşsun. Arkadaşlarınla lig kasarsın eğlenceli olur. Oyunun temel kavramlarını da öğrendin mi tamamdır. :)

1588119382735.png

LOL oynamak istiyorum. Ama şimdiye kadar asla bu tip oyun oynamadım. Oyunu Discord üzerinden öğretebilecek birini arıyorum. Yaşım 14.🙁

Oyunu öğrenmek için birçok YouTube kanalı var, sesli iletişimle öğrenemezsin bu oyunu.
Sana tavsiyem bu oyun yerine kendini daha bireysel oyunlara vermen takım arkadaşların bir hata yaptıklarında onlara sinirlenen biriysen bu oyun sana göre değil. Bu oyundan uzak durun özellikle TR serveri düşük elodan uzak durun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı