LoL ormancı nasıl oynanır?

Oyuna yeni başladıysanız Jungle rolü hiç iyi bir rol değil. Önerim Soloda veya Support olarak oyuna alışana kadar öyle devam etmeniz olur.

Onun dışında Jungle oyun bilgisi ve oyun takibi isteyen bir roldür. Hem ormanı dönüp hem de "nerede ne yapabilirim, nereye ne şekilde gang atıp rotasyon açabilirim?" tarzı bir sürü soruyu da oyun içinde cevaplamanız gerekiyor.

Başka koridorlarda oyunu iyice öğrenip oyun görüşünü genişletene kadar başka koridorda oyna. Ayrıca fiddle gibi kısmen zor karakterler yerine daha basit karakterler de oynayabilirsin.

Fiddlesticks yeni başladım.
Oynayarak öğreneceksin. İstersen stres yapmamak için botlara karşı oyna. Botların yapay zekası bayağı gelişti. Fiddlesticks ile W yeteneğine öncelik vermelisin. Ardından sürekli diğer koridorlara baskın atmalısın. Ama Fiddlesticks yeni başlayanlar için biraz zorlar. Yine de botlara karşı oyna dediğim gibi. Ayrıca videolarını izlersen daha basit öğrenirsin. Parmağım yara olmasa bayağı oynanışıyla ilgili yazardım ama kusura bakma. Ayrıca LoL ile ilgili tüm sorularında beni etiketleyebilirsin.

Oynayarak öğreneceksin. İstersen stres yapmamak için botlara karşı oyna. Botların yapay zekası bayağı gelişti. Fiddlesticks ile W yeteneğine öncelik vermelisin. Ardından sürekli diğer koridorlara baskın atmalısın. Ama Fiddlesticks yeni başlayanlar için biraz zorlar. Yine de botlara karşı oyna dediğim gibi. Ayrıca videolarını izlersen daha basit öğrenirsin. Parmağım yara olmasa bayağı oynanışıyla ilgili yazardım ama kusura bakma. Ayrıca LoL ile ilgili tüm sorularında beni etiketleyebilirsin.

Tamamdır teşekkürler.

Geri
Yukarı