LoL Ormancı Tavsiyesi

Derecen platinden düşükse iyi oynadığın şampiyonları oynayabilirsin genel olarak. Yüksek eloda ise yamada güçlü olan ormancıya hakim olmak her zaman iyidir, onun yanında takım kompozisyonuna uyumlu seçim yapmak ve karşı ormancıya karşı "counter-pick" yapmak fayda sağlar. Benim kişisel fikrim Gragas, jarvan ve lee gibi baskı kurabilen ormancılar ya da suikastçi ormancılar.

Shaco. Benim en sevdiğim, kanser bir kahramandır kendisi. Hem seni kanser eder, hem rakibi. Ama bir anda adamın üstüne görünmezken atladın mı, hele onu arkadaşına yaptın mı, hazdan çıldırırsın. Ormanı dönme hızı da bence iyi diye düşünüyorum. Alışması biraz zor oluyor ve beyin istiyor ama çok güzel bence. Alıp deneyebilirsin, zaten ucuzdur kendisi.

Sezon 8 TR Nocturne Rank 1 olarak söyleyebilirim ki,özellikle düşük eloda noc ile oyun başı ct jungle atıp dk 20 de oyunu rift ile diğer laneleri umursamadan tek laneden bitirebilirsiniz.

Shaco. Benim en sevdiğim, kanser bir kahramandır kendisi. Hem seni kanser eder, hem rakibi. Ama bir anda adamın üstüne görünmezken atladın mı, hele onu arkadaşına yaptın mı, hazdan çıldırırsın. Ormanı dönme hızı da bence iyi diye düşünüyorum. Alışması biraz zor oluyor ve beyin istiyor ama çok güzel bence. Alıp deneyebilirsin, zaten ucuzdur kendisi.

Shaco denemek istiyorum bende ama mavi öz vermiyor oyun 27 Level'im.

Geri
Yukarı