LoL Ormancı Tavsiyesi

Shaco denemek istiyorum bende ama mavi öz vermiyor oyun 27 Level'im.

Hocam 27 seviyeyseniz pek denemenizi tavsiye etmem, biraz zordur kendisi. Benim de 1 yılımı çalmıştır kerata ama şimdi emeklerimin karşılığını alıyor, hatta arkadan tank tekliyorum.

Hocam 27 seviyeyseniz pek denemenizi tavsiye etmem, biraz zordur kendisi. Benim de 1 yılımı çalmıştır kerata ama şimdi emeklerimin karşılığını alıyor, hatta arkadan tank tekliyorum.
3-5 oyundan sonra shaco ile oyun kazanmaya başlayabilirsin çok zor bir şampiyon değil.

Hocam ben 1 yılımı kime harcadım hocam? Siz de uçtunuz ama.
Sen emeğinin karşılığını fazlasıyla alırsın biraderim ama bir yıl harcanacak bi olay değil onu söylemek istedim. Yoksa tabiki de ne kadar çok antrenman o kadar çok tecrübe ve bilgi demektir.

Sen emeğinin karşılığını fazlasıyla alırsın biraderim ama bir yıl harcanacak bir olay değil onu söylemek istedim. Yoksa tabii ki de ne kadar çok antrenman o kadar çok tecrübe ve bilgi demektir.

Sağ olun hocam. Ben bu oyunlarda biraz kolsuzum da, o yüzden uzun sürdü alışmam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…