LoL oynamak için VPN önerisi

makalidap

Centipat
Daha fazla  
Okulumun internetinde MEB erişim engeli var. Bunu aşmak için Hotspot, Windscribe gibi VPN'lere başvurdum. Normalde çalışıyorlar yasaklı sitelere falan girebiliyorum ama LoL açarken "güncelleştirme sunucusu kapalı" deyip açmıyor. Türkiye'ye bağlandığım zaman ise bir web sitesi açıp "you have blocked" yazıyor. Bu hatayı vermeyecek VPN önerebilir misiniz? Mümkünse çoklu cihaz desteği olsun.

Okulumun internetinde MEB erişim engeli var. Bunu aşmak için hotspot, windscribe gibi VPN'lere başvurdum. Normalde çalışıyorlar yasaklı sitelere falan girebiliyorum ama LoL açarken "güncelleştirme sunucusu kapalı" deyip açmıyor. Türkiye'ye bağlandığım zaman ise bir web sitesi açıp "you have blocked" yazıyor. Bu hatayı vermeyecek VPN önerebilir misiniz? Mümkünse çoklu cihaz desteği olsun.

Hocam okulda ne LoL'ü Allah aşkına.

Okulumun internetinde MEB erişim engeli var. Bunu aşmak için Hotspot, Windscribe gibi VPN'lere başvurdum. Normalde çalışıyorlar yasaklı sitelere falan girebiliyorum ama LoL açarken "güncelleştirme sunucusu kapalı" deyip açmıyor. Türkiye'ye bağlandığım zaman ise bir web sitesi açıp "you have blocked" yazıyor. Bu hatayı vermeyecek VPN önerebilir misiniz? Mümkünse çoklu cihaz desteği olsun.
1.1.1.1 vs olur mu bilmem, ya da Proton dene.

Hocam okulda ne LoL'ü Allah aşkına.
16.30 da okul bitiyor 19.00 da etüt başlıyor bu arada serbestiz bu arada lol oyniyacağım
bari düzgün oyun oyna lol nedir yahu kaç yaşındasın
16
Proton VPN'nin bir ay içinde iptal garantili premium hizmet deneyebilirsin.
Deneyeceğim
1.1.1.1 vs olur mu bilmem, ya da Proton dene.
1.1.1.1 olmuyor.

Okulumun internetinde MEB erişim engeli var. Bunu aşmak için hotspot, windscribe gibi VPN'lere başvurdum. Normalde çalışıyorlar yasaklı sitelere falan girebiliyorum ama LoL açarken "güncelleştirme sunucusu kapalı" deyip açmıyor. Türkiye'ye bağlandığım zaman ise bir web sitesi açıp "you have blocked" yazıyor. Bu hatayı vermeyecek VPN önerebilir misiniz? Mümkünse çoklu cihaz desteği olsun.lamlar, yaklaşık üç ay sonra aynı şeyi ben yapmaya çalışıyordum. Çalışan bir VPN buldun mu?

Hocam selamlar, yaklaşık üç ay sonra aynı şeyi ben yapmaya çalışıyorum. Çalışan bir VPN buldun mu?

Hocam selamlar, yaklaşık üç ay sonra aynı şeyi ben yapmaya çalışıyorum. Çalışan bir VPN buldun mu?
Yok hocam bulamadım zaten okulda oyun oynamayı yasakladılar (Zaten yasak olması gerek diyecekler için okul yatılı dersler bittikten yatana kadar okuldayız.). O yüzden fazlada araştırmadım.

Geri
Yukarı