LoL oynamaya değer mi?

FT32566

Hectopat
Arkadaşlarım LoL oynuyorda bende merak ediyorum fakat öyle kanser olmaya dayanamam pek. Aga bu oyun güzel mi değil mi? Çok kanser diyorlar. Bir kere indirdim bu ne deyip kapattım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ciddi oynarsanız ve hırslı biriyseniz kanser olursunuz.

2012 yılından beri oynuyorum. Yaş kitlesi oldukça yerlerde ama senelerin verdiği bağımlılıkla bir türlü bırakamadım. Çıkalı çok uzun oluyor artık herkes oyunu biliyor. Şimdi başlamak ne kadar mantıklı olur bilemiyorum.

Arkadaşlarım LoL oynuyorda bende merak ediyorum fakat öyle kanser olmaya dayanamam pek. Aga bu oyun güzel mi değil mi? Çok kanser diyorlar. Bir kere indirdim bu ne deyip kapattım.
Bak kardeşim bunun konsunu gördüğümde elim ayağım sinirden titriyor açmayın şu konuyu senin soruna gelince bak yine diyorum oynamayın bir kere girdim mi çıkamıyorsun çıkamayınca ömründen ömür gidiyor. Ben çözümü şöyle buldum ban yiyorum durmadan ban yiyorum bu sayede oyuna girmiyorum ama sen bu duruma düşmemek için oyuna başlamamanı tavsiye ediyorum sağlıcakla kal.

Dediğin gibi
1 - küçük yaştaki çocukların bir şey biliyormuş gibi hava atmaya çalışıp, aileye sövmek,
2 - diğer oyunlarda iyi de olsan, kötü de olsan burada 0/1/10+ olması,
3 - diğer herkesin bu nedenlere takmayıp tuhaf bir şekilde oynamaya devam edip IQ seviyelerini düşürmesi,
Olur gibi

Geri
Yukarı