LoL oynanır mı?

Ben hayatımda hiç LoL oynamadım 150'den fazla Hero var diyorlar.
Şimdi başlasam ne kadar sürede oyunu öğrenirim?
Bir de oyunda Hero almak için kaç saat oynamanız lazım tahminen?
E-sporcu olmak kolay mı LoL'de?
13 yıllık oyun neticede.
Dota mı Dota 2 mi?
Çok oynamak istiyorsan EUW serverinde başla. TR de büyük ihtimal ilk oynayışların olduğu için düşük elolarda takılacaksın ve kendini çok iyi sanan insanlar etrafa sövmeye başlayacak. Sizin seçiminiz bence yükleyip deneyin burda herkesin kendü düşünceleri yükleyip denerseniz sizin için daha iyi olur.

Ben hayatımda hiç LoL oynamadım 150'den fazla Hero var diyorlar.
Şimdi başlasam ne kadar sürede oyunu öğrenirim?
Bir de oyunda Hero almak için kaç saat oynamanız lazım tahminen?
E-sporcu olmak kolay mı LoL'de?
13 yıllık oyun neticede.
DotA mı DotA 2 mi?

Öncelikle esporcu olmak için 2 3 yıl yetmez hem çok fazla oynaman hem de yetenekli olmaz lazım. 10 yıldır oynayıp plat olamayanlar var ki bu kitle e sporculardan daha çok. Oynanırmı osrusuna ise kendin deneyimlemen lazım ama öyle 1 2 haftada çözemezsin 1 yılda anca öğrenirsin her şeyini. Öğrendikten sonrada zaten kötü oynayanlara söverler genelde ya da sana sövülür feci ama.

Konu hortlıcak ama oynanmaz hayatımda bu kadar toxic bir kitle görmedim CS:GO'da bile bu kadar soysuz insan yok adamlar ölmüş dedeme ve babaneme sövdü ve hiçbir şey yazmadım sövdüken sonra daha çok sövmeye başladı bende annesine avradına sövmeye başladığımda bana velet dedi kanser oldum resmen.

Dün itibari ile bırakmış olduğum oyundur kendileri, aslında bütün oyunları bıraktım oyun oynamanın boş olduğunu anladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı