LoL Oynarken Monitör Aniden Kapanıyor

Ali Erdoğan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar lol oynarken monitör aniden kapanıyor.

• Anakart: ECS G31T-M7
  • Ekran Kartı: Nvidia 9600 GT
  • İşlemci: İntel Quad Core Q8300 2.5 Mhz.
  • Ram: 4 GB DDR 800 Mhz. Hi-Level

İşletim Sistemi: Windows 8.1 Pro

Recep abi bence senin dediğin şeyde işe yaramaz. Çünkü ben 1 yıl önce saçma sapan bir sistemde çok rahat şekilde lol oynuyordum. Nasıl oynuyodum kafam hala almıyor. Ama gayet akıcı şekilde lowda oynatıyordu. :D Geforce 6200'le, pentium 4 işlemci, 1gb ram, ayrıca 1 fan tek vardı. O da cpu'nun o sistemle sıfır sorunla oynarken, bu arkadaşın bu sistemde oynayamaması saçma bence. Ekran kartı driver'in ile alakalı. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
aynı sorun ben de var lol e giriyorum yükleme ekranı nı da açıyo ama oyun başladığında monütör çalışıyo ama ekran gelmio sesler gelio arkadaşlarla o ara ts de de konuşmaya devam edebiliyorum bu sadece lol de olmuyo cs farming gibi oyunlardada oluyo yardım ederseniz çok sevinicem :(

sadece reset atınca açılıyo pc lütfen yardım edin :(

Aynı sorun bendede var.Lol oynarken monitör aniden kapanıyor ve pcye res atınca geliyor..Sadece lolde var bu sorun ekran kartı ısınıyor olabilir mi ? Ekran kartım Asus strix rx470.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı