LoL oyununu tavsiye eder misiniz?

Arkadaşlar Valorant oynuyorum fakat sürekli aynı şeyi oynamaktan sıkılıyorum. Sizce League of Legends oyunu iyi midir? Hayatımda sadece bir kere oynadım. Çok karışık geldi. İkinci şansı vermeli miyim?

Söylenenlere katılabilirim bir yere kadar ama platin elodan sonra daha çok azalmaya başlıyor hiç yok değil ama daha az ikinci şans verilebilir ama ücretsiz diye giriyorsanız çoğu oyundan fazla harcarsınız.

Instagram'da falan görüyordum neden bu kadar kanser kitle var amaçları ne acaba?

Ücretsiz oyunların kaderi diyelim, ne kadar çocuk varsa doluşuyor, sonra oyun güzel olsa bile insanın oynayası gelmiyor.

Bilerek oyunu satan mı dersin, minyon kestim diye bütün değerlerime küfreden mi dersin, her türden var.

Instagram'da falan görüyordum neden bu kadar kanser kitle var amaçları ne acaba?

Ergenlik yüzünden. L*bidoları tavan yapan, tek küfürde anneye hükmeden engellilerle dolu Türkiye sunucusu. Oynayacaksanız Batı Avrupa'da oynayın ve sabırlı olmaya çalışın.

Arkadaşlar Valorant oynuyorum fakat sürekli aynı şeyi oynamaktan sıkılıyorum. Sizce League of Legends oyunu iyi midir? Hayatımda sadece bir kere oynadım. Çok karışık geldi. İkinci şansı vermeli miyim?

Avrupa sunucusunda Türk olduğunu belli etmeden oynarsan sıkıntı olmaz.
Orada flame yok hatta hiç konuşmazlar.
Sadece bazen ırkçılar geliyor.

Online oyunlar rekabet ortamı sunuyor. Bir süre sonra bağımlı olduğunu, yapman gereken işleri yapmamaya başladığını fark edeceksin. Zaman kaybı.

3 Gün önce bende bıraktım nasıl anlatsam böyle bir rahatlama geldi. Eskiden LoL'de çok sinir olurdum, çok küfür ederdim şimdi ikisi de yok. Çünkü sinirlenecek ya da küfür edecek bir durum yok. :D bu arada 7 yıldır oynuyordum ve anladım ki 7 yılımı çöp etmişim.

Klavyeye random atmazsan ve comboları doğru yaparsan oyunu oynarsın. YouTube'da Barış Can, Dora Özsoy gibi kanalları da izlersen tadından yenmez.

Hayır. World of Tanks tavsiye ederim onun yerine. Hem topluluğu daha iyi (nispeten), hem de 1 kişi oyundan çıkınca ya da IQ'su eksilerde olduğu için oyunu istemli/istemsiz satınca oyunu otomatik kaybetmiyorsun. Referrer'ın olabilirim gelmeye karar verirsen(Önceden haber ver, bir sürü başlangıç bonusu veren kodlar falan var onları kullandırtırım kaydolurken).

Yeni konular

Geri
Yukarı