LoL Prime Gaming Kapsülü gelmedi

ahmetr691

Hectopat
Yer
Soul Society
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, dün Prime Gaming kapsülü ve ifadeyi talep ettim, ifade geldi ancak kapsül gelmedi bunu nasıl çözeriz? Çözmem gerek çünkü sana özel mağaza ile skin alacağım iki skini de almak istiyorum ancak 200 RP eksik kalıyor yani bu yüzden ihtiyacım var.

Not: Dün ticket açtım ancak hala yanıt gelmedi bende şansımı burada denemek istedim.

Dosya Ekleri

• prime.PNG
    prime.PNG
    255,9 KB · Görüntüleme: 72
Hemen kontrol ediyorum.

Yaptım hala yok.
Ben kapsülü alırken Prime bitmişti ve kart bilgilerini vs. girip Prime Aboneliğini başlatmıştım ve geri döndüğümde Kapsül talep edilmiş, ifade ise talep edilebilir gözüküyordu ve talep ettim. İfade hemen geldi ancak Kapsül yok.

Hocam ganimet kısmına bakıyorsunuz değil mi?
Evet.

Öncelikle merhaba, dün Prime Gaming kapsülü ve ifadeyi talep ettim, ifade geldi ancak kapsül gelmedi bunu nasıl çözeriz? Çözmem gerek çünkü sana özel mağaza ile skin alacağım iki skini de almak istiyorum ancak 200 RP eksik kalıyor yani bu yüzden ihtiyacım var.

Not: Dün ticket açtım ancak hala yanıt gelmedi bende şansımı burada denemek istedim.

Bu ay kapsül vermediler yalnızca nasusn bir ifadesini verdiler boşuna çabalamayın kapsül almak için bende kullanıyorum Prime Gaming.

Geri
Yukarı