LoL r3nzskin virüs müdür?

Bu arada program virüslü değil, konuyu açtığımdan beri kullanıyorum hatta o kadar çok kullandımki Discord sunucularında moderatör oldum ortalama 8Klık bir sunucuları var içindeki virüsler ise false positive dediğimiz Windows'un dosyaya erişemediği için virüs türüdür yani normalde virüs yoktur.
hala kullanıyor musun ?

Bu arada program virüslü değil, konuyu açtığımdan beri kullanıyorum hatta o kadar çok kullandımki Discord sunucularında moderatör oldum ortalama 8Klık bir sunucuları var içindeki virüsler ise false positive dediğimiz Windows'un dosyaya erişemediği için virüs türüdür yani normalde virüs yoktur.
hala kullanıyor musun ?

@dhanylmz

Okuyunuz.

Ayrıca birçok Reddit kullanıcısı da bu yazılım yüzünden süresiz uzaklaştırma almış.

Kanka 1 seneden fazla oldu halada kullanıyorum bir şeyde olmadi aradan kac gun geçmiş hala bana mesaj geliyor ya isteyen kullansiz istemeyen kullanmasin

Ben de kullanıyorum. Taş gibi. Ama virüs olmasından korkuyorum.
Kanka uygulama her seferinde siliniyoe reset attiginda kolay kolay olucagini sanmiyorum cok takilma

Bende uzun süredir kullanıyorum. Virüs olmasından şüphelenmiştim, taratmıştım o yüzden silmiştim ama ara sıra yükleyip skinle oynuyorum.

@Wplayer dostum benimle sorunun ne? Bütün yorumlarıma ve konularıma beğenmedim atmışsın. Amaç nedir? Tanımıyorum seni bile.

Son düzenleme:
Kanka sil PC'yi arkadan mahvediyor kullanmıyorum ben artık

Kanit? Kanka ben bir ton virüs gordüm GitHub'dan kolay kolay virüslu dosya cikmiyor bilginize adamlar onca şey paylasiyor gidip Kaspersky gibilerde test yapin ciddi bir şey cikarsa yaz kardesim mahvediyor demissin 68MB RAM %1 alti islemci kullanimi ile mi mahvediyor

Geri
Yukarı