LoL sesi açıp kapatırken oyun donuyor

ibrahimkekec

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Fn + F3 kısayol tuşuyla sesi açıp kapattığım zaman sol üst köşeden ses seviye görüntüsü gidene kadar 1-2 saniye boyunca oyun biraz donuyor.
Bilgisayar LoL'e göre çok sağlam kesinlikle sistem yetersizliğiyle alakalı bir durum değil. Neden böyle bir donma yaşıyor olabilirim?

lol.png

Kardeşim
Fn + F3 kısayol tuşuyla sesi açıp kapattığım zaman sol üst köşeden ses seviye görüntüsü gidene kadar 1-2 saniye boyunca oyun biraz donuyor.
Bilgisayar LoL'e göre çok sağlam kesinlikle sistem yetersizliğiyle alakalı bir durum değil. Neden böyle bir donma yaşıyor olabilirim?

Eki Görüntüle 1021896
Kardeşim bu sorun ben de vardı geçen gün fark ettim. Klavyeden sesi açınca titreme oluştu. Dün bir sorun oldu pc de sıfırlama filan gerçekleştirdim. CMD den filan bir kaç işlem yaptım mouse sorunu için. Ve şuan bir sorun yok. Zaten ekran donması filan oluyordu son zamanlarda. Windows güncellemelerinden ve Lol yamalarından olabilir. CMD yi yönetici olarak aç. SFC/SCANNOW işlemi yap. Yeniden başlat. Devam ederse allupdtae.zip diye bir dosya var. İndir çıkart ve yönetici olarak çalıştır. Yine devam ederse CMD ye bu komutları yaptır.
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

Yeni konular

Geri
Yukarı