LoL Silver Elo'da takılı kalmak

18 lp kazanıyorum 17 gidiyor. Gold olmak istiyorum, top lane oynuyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yeni hesap açıp veya 30 level ranked maç atılmamış hesap bulup en baştan kasmanı öneririm. Eğer daha çok normal maç atıp kendini geliştirip oyun bilgini artırırsan sana daha çok faydalı olur. Şampiyon seçimlerinde takımına göre ve metaya göre seçim yapmalısın.

Top lane'yle oyuna etki edemezsin, mid veya jungle oynaman lazım. Takım arkadaşlarına değil oyunlar sana bakar o eloda, ondan dolayı lane değiş. Hero önerilerim Fizz, Kassadin, Tryndamere Jung'da ise Olaf, Kha'Zix, Rek'Sai, Vi, Nocturne. Bunlarla oyunları tek başına taşıyabilirsin,yanına sup bir premate alırsan senle beraber oynayıp taşımana katkı sağlar. (Rankım Plat 3.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni hesap açmanı ben de öneririm çünkü elo hell olmuş hesabın. Yani yenilgi sayısı galibiyet sayından fazla. Önerim top oynuyorsan Sylas, Renekton tercih etmen. Sylası tercih etmemin nedeni şampiyon bozuk resmen. Karşı takımdan Cellatın Çağrısı veya Morellonomikon alınmadığı sürece (alsa bile bir şey değişmez) çok rahat taşırsın.

Yeni hesap açıp veya 30 level ranked maç atılmamış hesap bulup en baştan kasmanı öneririm. Eğer daha çok normal maç atıp kendini geliştirip oyun bilgini artırırsan sana daha çok faydalı olur. Şampiyon seçimlerinde takımına göre ve metaya göre seçim yapmalısın.

Yeni hesap açtım. Rakibime hep bronz geliyor, bu bronz olacağımı mı gösterir?

Başka bir yolu yok mu elo hellden çıkmanın?
Çünkü 27 lvl diğer hesap ve hep demirler bronzlar geliyor maçlarıma Gold platlarla normal oynasam elom yükselir mi?

Başka bir yolu yok mu elo hellden çıkmanın?
Çünkü 27 lvl diğer hesap ve hep demirler bronzlar geliyor maçlarıma Gold platlarla normal oynasam elom yükselir mi?
Normal oyunların elonuza bir katkısı yok. Yani diğer hesabınızı 30 level yapıp dereceli atarsanız temiz bir başlangıç yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı