LoL skin çalışmıyor

• Konuyu başlatan sral
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 9B

sral

Femtopat
Daha fazla  
PC'ye format atmam gerekti attım atmadan önce sorunsuz çalışıyordu şimdi LoL skin çalışmıyor(güncel LoL skin) sorun ne olabilir bayağı bir şey denedim ama çalışmıyor diğer arkadaşlarımda falan çalışıyor.

Kanka şimdi silmek için giriyorum Fraps kısmında yönetici izni lazım diyor ama alamıyorum PC gitmiş olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de çalışmıyor anlamadığım şekilde bir çözüm bulursan yaz lütfen EU West'te çalışmıyor.

PC'ye format atmam gerekti attım atmadan önce sorunsuz çalışıyordu şimdi LoL skin çalışmıyor(güncel LoL skin) sorun ne olabilir bayağı bir şey denedim ama çalışmıyor diğer arkadaşlarımda falan çalışıyor.

Çalışmıyor.

Kanka. Netli olan dedi site paylaşmak yasak sanırım. Bir de seçim ekranında yönetici olarak çalıştırıyor.

Bende oradan indirdirdim yönetici olarak çalışıyor da ama maalesef olmuyor ya.

Bende de çalışmıyor galiba fixlediler.

Çalışmayanlar için çözüm buldum lolskini yönetici olarak çalıştırıp dili korece yapın kapatın tekrar yönetici olarak açın koreceyi değiştirmeden seçin oynayın saygılar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı