LoL skin nasıl silinir?

İşletim sistemi
Windows 10

WukongOynarım

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar LoL skin indirdim ve pişman oldum. Yerel disk C de Fraps diye bir şey vardı, sildim. Masaüstünden de sildim. Oyuna onarım yaptım ayarlar kısmından bir de silip tekrar yükledim. LoL'ü şu an silinmiş midir yoksa başka bir şey yapmam gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüslü geldiyse silinmez. Ulaşamayacağınız çok yere bulaşmıştır. Tam tarama yapın. Eğer imkan varsa temiz kurulum daha iyi olur.

Virüs değil LoL'de ban yememek için söyledim.
LoL'ü silip tekrar kurdum.
Başka bir şey yapmama gerek var mı?
Arkadaşlar hextech repair diye bir şey varmış onu yaptım antrenman modu açılmadı ve buga girdi düzelincede bug oyunu tekrar indiriyor.

Son düzenleme:
Virüs değil LoL'de ban yememek için söyledim.
LoL'ü silip tekrar kurdum.
Başka bir şey yapmama gerek var mı?
Arkadaşlar hextech repair diye bir şey varmış onu yaptım antrenman modu açılmadı ve buga girdi düzelincede bug oyunu tekrar indiriyor.
hocam uzun zaman olmuş ama tekrar hortlatayım.ilk önce masaüstü simgesini sileceksin,sonra bu bilgisayar-C-fraps-içinde dosya varsa teker teker sil,sonra direkt klasörü sildikten sonra iş bitiyor.lol skin virüslü değildir tabii hangi siteden indirdiğine bağlı.

Dostum Önce LoLSkin'in tüm dosyalarını sil. Sonra Hextech Onarım Aracını kullan. Kesin silme yöntemi bu.
Ayarları ise böyle yap.
1673711876405.png

2 yıl civarı kullandım bir şey olmadı. Sonradan zaten skinler arttığı için gerek duymadım sildim.

Fraps kayıt alma programı değil mi? Virüs olması için değiştirilmiş olması gerekmiyor mu? Hatam var düzeltin.

C diskinde Fraps adlı klasöre kuruluyor LolSkin. Normal Fraps değil yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı