LoL şu anda nasıl?

romantik_donat

Picopat
Daha fazla  
Uzun zaman sonra tekrar LoL indirip oynadım ve oyun bitmiş arkadaşlar. Saçma sapan acayip sıkıcı güncellemeler, gereksiz ve kimsenin oynasmadığı sıkıcı karakterler ve saçma susturma sistemi; söyle bahsedeyim bu sistem sözde toxicliği önleme amaçlı, fakat oyunda herkes istediği gibi birbirinin değerlerine çok kolay bir şekilde hakaret edebiliyor fakat rakibinizin ismi olsa bile "kürd" yazarsanız oyun boyu yazı yazamıyorsunuz. Üstüne zerre eğlencesi kalmamış. Şu anda LoL pek oynanabilri bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Sizin düşünceleriniz nedir?

Herkesi susturmadan oynuyorsanız sizin hatanız zaten. Birde konu açmışsınız. Lol toxic dolu bir oyundur. Her ligde her yerde toxiclik doludur zaten. Ne yaparsanız yapın kurtulamazsınız. Alın yanınıza 5 arkadaşınızı, öyle oynayın.

Bu LoL oynayan hayatsızdır , ucubedir gibi şeyleri kim çıkarıyor. Ben cs oynarken de toxic insanlar denk geliyordu rus oldukları için pek anlaşılmıyordu ne dedikleri valorant oynarken de geliyordu. Her oyunun toxic bir kitlesi var LoL neden bu kadar tepki alıyor anlamıyorum.

Bu LoL oynayan hayatsızdır, ucubedir gibi şeyleri kim çıkarıyor. Ben CS oynarken de toxic insanlar denk geliyordu Rus oldukları için pek anlaşılmıyordu ne dedikleri Valorant oynarken de geliyordu. Her oyunun toxic bir kitlesi var LoL neden bu kadar tepki alıyor anlamıyorum.

Elbette her oyunun toxic bir kitlesi var fakat sıkıntı, bu firmaların sözde bunu engellemeye çalışması bu konu hakkında, kimlik kartı ile giriş yapmak(Kore serverlerında yapılıyor)telefon numarası ile giriş yapmak gibi çözümlerle kolay bir şekilde önlenebilecek olmasına rağmen bu konuda hiçbir şey yapılmaması.

Yeni konular

Geri
Yukarı