LoL, Support Hero Önerisi

Ap lux derim. Yırtıcı ile tek atıyordu 2 itemle. Bir kereside midde ful can yasuoya tek atmıştım. En güzel oyunumdu :). (sup oynadım ama hep). Ap karma da güzel seçenek.U şapkasıyla güzeldi. Şu anda pek bilmiyorum oyun ne alemde.

Oyunu bırakalı yaklaşık 1 sene oluyor. Oynadığım dönemde Janna ve Thresh çok iyi herolardı. Özellikle Janna hem dürtüp hem de koruma anlamında çok iyi bir hero. Agresif oynamayı seviyorsan Thresh dene. Yok ben safe kalır laneyi tehlikeye atmam dersen Janna ve ya Lulu alabilirsin.

Ap lux derim. Yırtıcı ile tek atıyordu 2 itemle. Bir kereside midde ful can yasuoya tek atmıştım. En güzel oyunumdu :). (sup oynadım ama hep). Ap karma da güzel seçenek.U şapkasıyla güzeldi. Şu anda pek bilmiyorum oyun ne alemde.
Dostum sup demek destek demek, takımı korumak demek. Ap lux ile bir oyun kazanabilirsin bilmeyen birisine karşı da bilen adamlar olursa karşında her tf de tek yersin, takımdan da küfür :D

Çalacaksınki kasasın :).
Evde internet yok :(. Yemin ediyorum çok feci sarıyor. Luden varasa yırtıcı basıp tek q atıyorsun. Adamın yarı canı yok. Rabadın aldınmı zaten oyun gg.

Sadece ap LUX ile adc yanında oynarak; bir haftada Gümüş 5 liginden Altın 5 ligine yükseldim. Q ve W skilleri tflerde çok işe yarıyor. 1-2 kill aldıktan sonra durdurulamıyorsun.

Üst üste 9 maç kazandığımı bilirim lux ile. Hatta bir maçım 20/0 dı destek olarak girmeme rağmen. S+ kazandım.

Düşük elolarda pek fazla destek hero almak tercihim değil. Zaten yanındaki adam pek anlamaz adc' den. Taşıyıcı herolar alıp elo yükseldikten sonra; keyiflice destek oynanabilir iyi adc'lerin yanında.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı