LoL support ve solo için hero önerisi

TheAlperen

Femtopat
Daha fazla  
Oyuna yeni başladım, daha önce Mobile Legends oynamıştım oyunu az çok biliyorum. Hangi çar almam daha mantıklı olur, Shaco alsam çok sıkıntı olur mu? (Support ve üst koridor seviyorum)

Bence iki koridor için de harika olan şampiyon; Heimerdinger 🤩

Oyuna yeni başlayan birisi için
Destek: Lulu
Üst koridor: Garen
Her ne kadar karakterleri ve kostümleri çalıntı olsa da Mobile Legends ile League of Legends ayrı dünyaların oyunları.

Support olarak, Morgana, Janna, Lulu gibi enchanterları oynayabilirsin. Savaşlarda güvenli pozisyon alıp taşıyıcılara kalkan heal vs atıyorsun.

Top lane olarak da tank ağırlıklı karakterler oynaman daha mantıklı olur başlangıç için, Garen, Mundo, Nasus ilk aklıma gelenler.

Shaco'nun main rolü orman belki biliyorsundur ve ustalaşması çok zor bir karakter başlangıçta oynamanı çok önermem.

Oyuna yeni başladım, daha önce Mobile Legends oynamıştım oyunu az çok biliyorum. Hangi çar almam daha mantıklı olur, Shaco alsam çok sıkıntı olur mu? (Support ve üst koridor seviyorum)

Ben Sett mainim Support autofill geldiğindede Sett oynuyorum banlanırsa nautilius Leona falan öneririm hepsi kolay ve güçlü çarlar.

Hocam Shaco sıkıntı olur. Çok kırılgan çünkü. Garen, Darius Sett soloda oynanabilir. Support bilmiyorum.

O zaman şimdilik Garen ile alışmaya başlayayım. Teşekkürler. Daha kolay oynayabileceğim bir koridor var mı? Varsa hangi çar

Geri
Yukarı