LoL tank karakterler için Talon Build önerisi

Rank maçları girmiyorum hocam. Dereceli girebilmek için kasıyorum.

Karabalta alıyordum fakat dediklerinizi de deneyeceğim. Maçı bulması 5 dakika sürmez inşallah.
Rün olarak yenilmez tercih edebilirsin serylda'nın garezi İtem olarak da önerim.

Rank maçları girmiyorum hocam. Dereceli girebilmek için kasıyorum.

Karabalta alıyordum fakat dediklerinizi de deneyeceğim. Maçı bulması 5 dakika sürmez inşallah.
Full veya Of tank varsa yenilmez al rün olarak. Kırılgan seçimler varsa ilk vuruş rünü.

Bir assasine yenilmez girmek mantıklı değil, ama karşıda zaten çok fazla tank varsa Talon almayın, ama karşıda 2 tankın olduğu complarda bayağı iş yapıyor, şu Build'i yapın derim.
Kararma, ölümün dansı, serlyda, Dominik, son itemi de karşıya göre malmortius vs çıkabilirsin.

Karşına bir arkadaşını alıp onunla denesen daha hızlı ve doğru sonuç alırsın aslında ama kolaylıklar.
Arkadaşım yok diye depresif kafayla LoL'e başladım hocam.. Yeterince acınası Bi durum.

Bir assasine yenilmez girmek mantıklı değil, ama karşıda zaten çok fazla tank varsa Talon almayın, ama karşıda 2 tankın olduğu complarda bayağı iş yapıyor, şu Build'i yapın derim.
Kararma, ölümün dansı, serlyda, Dominik, son itemi de karşıya göre malmortius vs çıkabilirsin.
Teker teker deneyeceğim hocam. Bugün full boşum zaten. Teşekkür ederim öneriniz için.

Geri
Yukarı