LoL TR serveri vs EUW serveri

Aynen dostum ne kadar da belli etmişsin bir kere bile EUW da oynamadığını. EUW övenler hiç oynamamıştır bile aktif olarak iki sunucuda da uzunca bir süre oynadım hiçbir farkı yok. Her iki oyundan biri ırkçılıkla küfürlerle geçiyor ayrıca Türk olduğunu da belli edersen her oyun sana yapılan ırkçılığı görürsün.

EUW da bende uzunca bir süre oynadım dostum ve emin ol senin gibi demir elodakiler için dediklerin geçerli.

EUW'da TR'den farklı olarak şöyle bir durum var:
TR'de takım arkadaşını kışkırtırsan ya da onu kışkırtacak bir hareket yaparsan ailevi değerlerinin en küçük ayrıntısına kadar küfür yersin.
EUW'de takım arkadaşını kışkırtırsan ya da onu kışkırtacak bir hareket yaparsan adam direkt ALT F4 çekip çıkar.
Kısacası; Toxiclik sevmiyorsan EUW geç, aksi takdirde bir farkları yok. Attığın fotoğraftan yola çıkacak olursak sen Toxiclik yüzünden değil takım arkadaşlarının kötü oynaması yüzünden EUW'e geçmek istemişsin ve bu yönde soru sormuşsun. Cevap ise şu: Hayır, senin açından hiç bir fark yok.

EUW'da TR'den farklı olarak şöyle bir durum var:
TR'de takım arkadaşını kışkırtırsan ya da onu kışkırtacak bir hareket yaparsan ailevi değerlerinin en küçük ayrıntısına kadar küfür yersin.
EUW'de takım arkadaşını kışkırtırsan ya da onu kışkırtacak bir hareket yaparsan adam direkt alt F4 çekip çıkar.
Kısacası; toxiclik sevmiyorsan EUW geç, aksi takdirde bir farkları yok. Attığın fotoğraftan yola çıkacak olursak sen toxiclik yüzünden değil takım arkadaşlarının kötü oynaması yüzünden EUW'e geçmek istemişsin ve bu yönde soru sormuşsun. Cevap ise şu: Hayır, senin açından hiçbir fark yok.

En azından EUW da biraz daha kaliteli oyuncular geliyordu yav.

En azından EUW da biraz daha kaliteli oyuncular geliyordu yav.
Hayır, alakası yok; Ancak şöyle bir fark var:
TR Sunucusu Bronzu = EUW Sunucusu Bronzu
TR Sunucusu Zümrütü = EUW Sunucusu Zümrütü
TR Sunucusu Master'i = EUW Sunucusu Master'i
TR Sunucusu Challanger'i = EUW Sunucusu GrandMaster'i
Peki neden böyle bir fark var? Çünkü EUW Sunucusunun yüksek elosuna Dünya'nın her yerinden oyuncu gelebiliyor. Yani Kore sunucusundaki bir Challanger, İskandinavya-Doğu Avrupa sunucusundaki bir Challanger veya Rusya sunucusundaki bir Challanger EUW Sunucusuna geçebiliyor ve burada birikme yapıyorlar. Bu bahsettiğim Challanger oyuncular de genellikle sunucularının en iyi oyuncularından oluyor ve EUW sunucusunun Challanger elosunda bir ''İyi oyuncu'' birikimi oluyor.

Hayır, alakası yok; ancak şöyle bir fark var:
TR sunucusu bronzu = EUW sunucusu bronzu.
TR sunucusu zümrütü = EUW sunucusu zümrütü.
TR sunucusu Master'i = EUW sunucusu Master'i.
TR sunucusu Challanger'i = EUW sunucusu grandmaster'i.
Peki neden böyle bir fark var? Çünkü EUW sunucusunun yüksek elosuna dünya'nın her yerinden oyuncu gelebiliyor. Yani Kore sunucusundaki bir challanger, iskandinavya-doğu Avrupa sunucusundaki bir challanger veya Rusya sunucusundaki bir challanger EUW sunucusuna geçebiliyor ve burada birikme yapıyorlar. Bu bahsettiğim challanger oyuncular de genellikle sunucularının en iyi oyuncularından oluyor ve EUW sunucusunun challanger elosunda bir "iyi oyuncu" birikimi oluyor.

Reis sen oynadın mı West sunucusunda bilmiyorum ama West sunucusunda kaç kere oyununa 0-12, 1-12 oyuncular geldi zümrüt Master eloda.

Reis sen oynadın mı West sunucusunda bilmiyorum ama West sunucusunda kaç kere oyununa 0-12, 1-12 oyuncular geldi zümrüt Master eloda.
Ben ne dedim? Bu iyi oyuncu birikimi özellikle Grandmaster'in yüksek LP'lerinde ve Challanger'da var dedim. TR'de bir Master veya bir Zümrüt neyse EUW'da da o.
Ayrıca öyle oynayan adama Demirden Challanger'a kadar her rankta denk gelebilirsin. Sunucuyla alakalı bir şey değil bu. O az ölümlü, az killi oyunlar sadece E-Spor maçlarında oluyor.

Ben ne dedim? Bu iyi oyuncu birikimi özellikle Grandmaster'in yüksek LP'lerinde ve Challanger'da var dedim. TR'de bir Master veya bir Zümrüt neyse EUW'da da o.
Ayrıca öyle oynayan adama Demirden Challanger'a kadar her rankta denk gelebilirsin. Sunucuyla alakalı bir şey değil bu. O az ölümlü, az killi oyunlar sadece E-Spor maçlarında oluyor.
Asla kabul etmeyecekler dostum çünkü EUW'da hiç oynamadılar. Konu sahibi arkadaşta feeder sorunundan şikayetçi ama ortalama kdası 8/10 üstüne attığı oyunun 2 el öncesi 0/11 bitirmiş. Keşke kötü oyun geçirmeyi feeder olmakla karıştırmasalar.

Asla kabul etmeyecekler dostum çünkü EUW'da hiç oynamadılar. Konu sahibi arkadaşta feeder sorunundan şikayetçi ama ortalama kdası 8/10 üstüne attığı oyunun 2 el öncesi 0/11 bitirmiş. Keşke kötü oyun geçirmeyi feeder olmakla karıştırmasalar.

Kardeş EUW da 4 tane hesabım var ve bu hesapta sadece eğlencesine giriyorum o yüzden fazla takılmadım da sen niye bu kadar takıldın.

Herkesin kötü maçı olabilir. O sana gelen 0/12'ler karşıya da geliyor, sen fark etmiyorsun sadece.
Ayrıca konu başında attığın maçta sadece takım değil sen de kötüymüşsün. Karşı Bot Lane 11/3/15 gibi bir K/DA'ya sahipken siz 3/8/7 gibi bir K/DA'ya sahipsiniz. Ezreal ile de aranızda yaklaşık 3700 altın fark var. 24 dakikada büyük bir fark.

Geri
Yukarı