LoL videoları tutar mı?

cantus

Hectopat
Günün cogunu oyun oynayarak gecırıyorum. YouTube'da bırkac kanal gordum ben de boyle vıdeoları cekıp edıtlemeyı dusundum. Tutar mı yoksa baska bır turde mı vıdeo cekmelı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun videolar Youtube´da kolay tutmuyor. Montajınız ne kadar iyiyse bence tutulma şansınız o kadar yüksek. Zira güzel bir montaj kendini kaç dakika olursa olsun izletir.

2. videodaki gibi editleri iyi yapabilirsen onun tutacağını düşünüyorum. İlk videoya 10 saniye katlanamadım.

İlk videonun sahibi nasıl büyüdü anlamadım ama hep aynı gereksiz, abartı küfürlü editi yaparak ilerleyemezsiniz bence.

Küfür olmasın demiyorum ama birinci video gerçekten rahatsız edici.

Arada yemek falan yerken ızlıyorum bende acmayı dusundum. Ortalama 2. vıdeodakı gıbı cekerım Max 5-6 dk vıdeo yaparım tutarsa daha da uzatırım tabı sureyı. Aynı edıtlerı CS:GO falan oynarken de yaparım.
Uzun videolar Youtube´da kolay tutmuyor. Montajınız ne kadar iyiyse bence tutulma şansınız o kadar yüksek. Zira güzel bir montaj kendini kaç dakika olursa olsun izletir.
Uğrasıcam hocam kanalı acınca burda konu acıp fıkırlerınızı de alırım.

Geri
Yukarı