LoL Vladimir'in yanına karakter önerisi

Bana kalırsa Vladimir'in yanına koyabileceğin en iyi karakter Kassadin, Xerath ve Syndra'dır. Ad olarak tek önerebileceğim karakter Qiyana ama o da çok aktif oynayacaksan, bir de her maça gitmez.

Kassadin en temel mid karakteridir ve bana kalırsa herkesin çok es geçtiği ama çok güçlü olan bir karakterdir. Pasifi sayesinde istediğin büyücü karakterin karşısına Kassadin pickleyip oynayabilirsin. Vladimir'in de en büyük counterıdır bu arada. Çünkü Vladimir hem erken oyunda hasarı az olan bir karakter, hem de Kassadin %15 daha az büyü hasarı yiyor, hem de Vladimir'in E'sine Q atarak direkt olarak 1 skillini yemiş oluyorsun. Ama Kassadin oynayacaksan kesinlikle Talon, Qiyana veya Zed banlamalısın.

Qiyana'yı becerebileceğimi pek sanmıyorum, yine de denerim. Kassadin eskiden oynuyordum fakat unuttum karakteri. Tekrar öğrenmem zor olmaz sanırım. Xerath veya Syndra oynayacağımı pek sanmıyorum.

İkisini de pek sevmiyorum. Bana göre değiller.

Qiyana'yı becerebileceğimi pek sanmıyorum, yine de denerim. Kassadin eskiden oynuyordum fakat unuttum karakteri. Tekrar öğrenmem zor olmaz sanırım. Xerath veya Syndra oynayacağımı pek sanmıyorum.

Top lane main olmama rağmen Syndra beni bile eğlendiriyor, şans verebilirsiniz.

Yanında 4 tane adam var, Q r attıktan sonra bir zahmet vursunlar.

İnanın bana, öyle maçlar oluyor ki. Tek başıma oynamak zorunda kalıyorum. Adamlar takımla oynayıp 1-2 düz vuruş atmaktan aciz oluyorlar. Fakat Orianna hoşuma gidiyor, bakabilirim.

Yone, Malphite, Syndra, Fizz, Talon, Xerath ve Kassadin. Heimerdinger ve Ziggs de bir seçenek.

Elonuz neydi?

Kayle da oynayabilirsiniz.

Midde tercih edeceğimi sanmıyorum.

İnanın bana, öyle maçlar oluyor ki. Tek başıma oynamak zorunda kalıyorum. Adamlar takımla oynayıp 1-2 düz vuruş atmaktan aciz oluyorlar. Fakat Orianna hoşuma gidiyor, bakabilirim.

Elonuz neydi?

Midde tercih edeceğimi sanmıyorum.

Midde ayağı çabukla güzel oluyor, poke ata ata çoğu çarı kesebilirsiniz ama tabii ki sizin tercihiniz.

Zevkine girdiğim için rank kasmıyorum ama karşıma gelenler Gold-Zümrüt-Plat arası oluyor. Hatta geçen gün Ustalık elosundaki adamlar karşımıza gelmişti.

Solo ve Jungle mainim ancak takımıma gelen mid lanerlar genelde dediğim karakterleri alarak oyuna bayağı bir katkı sağlıyor. Özellikle oyunu takipleyip oyunu bilen bir Yone oyuncusu aşırı fazla fark yaratıyor. Bu arada Ahri de olabilir, ara ara aklıma geldikçe böyle söylerim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı