LoL vs Valorant

İkisinin de kitlesi berbat. Hani hepsini toplayıp atom bombası atsak tek kaybımız bomba olur. Ben de bazen sinirleniyorum ama bunu asla sohbete vurmuyorum. (Benim gibi millete boş flame atmayanların başımın üstünde yeri var.)
Oynanış olarak ikisi birbirinden çok farklı. O yüzden karşılaştırmayı mantıklı bulmuyorum. Fakat Valorant'ın alternatifi çok iken LoL'ün tek alternatifi DotA ve Heroes of The Storm. O yüzden sanırım LoL. Hem bence daha keyifli.

Yalnız en gözde değil adamların zaten toplasan üç oyunu var ikisi PC biri mobil. Dolaylı yoldan bir tek onlar oluyor :D
Şaka bir yana, İkisinin de kitlesi berbat. Hani hepsini toplayıp atom bombası atsak tek kaybımız bomba olur. Ben de bazen sinirleniyorum ama bunu asla sohbete vurmuyorum.
Oynanış olarak ikisi birbirinden çok farklı. O yüzden karşılaştırmayı mantıklı bulmuyorum. Fakat Valorant'ın alternatifi çok iken LoL'ün tek alternatifi DotA ve Heroes of The Storm. O yüzden sanırım LoL. Hem bence daha keyifli.
Legends Of Runeterra'yı saydınız mı oyunlardan?

LoL daha çok oyuncuya sahip olabilir ve 10 yıllık olsa da ama LAN bronzdan çıkamıyorum o kadar Feed ve Toxic'ler var ki iyi oynadığım halde takımın oynayışından kaybediyorum. Valorant'da da Toxic'ler ve Feed'ler var. Bir de 10 - 12 yaşında bücürler mikrofonu açıp saçma sapan şeyler demelerine bir şey demiyorum.

Valorant'ın kitlesi ayrı bir kanser. 12 yaşındaki çocuk bile voice chat kullanıp saçma saçma şeyler söylüyor.

Hocam bazı 12-13 yaşındaki çocukları 18-19 yaşındaki abiler yüzünden öyleler. 13 yaşındayım abimiz koşarak vuruyor böyle böyle yapman gerekiyor diye anlatıyorum küfür ediyor. Sen mi öğreteceksin bana diyor. Saygımı her ne kadar korumaya çalışsamda sinirleniyorum bir yerden sonra. Silver eloda her el +30 vuruyorum. Tek çözüm Varşova veya Paris girmek.

Hocam bazı 12-13 yaşındaki çocukları 18-19 yaşındaki abiler yüzünden öyleler. 13 yaşındayım abimiz koşarak vuruyor böyle böyle yapman gerekiyor diye anlatıyorum küfür ediyor. Sen mi öğreteceksin bana diyor. Saygımı her ne kadar korumaya çalışsamda sinirleniyorum bir yerden sonra. Silver eloda her el +30 vuruyorum. Tek çözüm varşova veya paris girmek.

Pariste iyi oynuyorlar ama Mic basan yok nedense.

Pariste iyi oynuyorlar ama Mic basan yok nedense.

Bilmiyorum ben rekabet gireceğim zaman varşova giriyorum. Eğer iyi oynuyorlarsa paris girebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı