LoL: Wild Rift tutmadı mı?

Aynen hocam League of Legends da Mobile Legends'den çakma zaten hep fikir Mobile Legends'den çıktı pü sana hırsız Riot çöp Wild Rift.

Hocam demeyin öyle kesinlikle LoL'den önce Mobile Legends çıktı hatta Mobile Legends Hero'ların isimlerini değişritip koymadı kesinlikle.

Bana sıkıcı geldi. Pcdeki LoL'den aldığım zevki alamadım. Ha bunda alta gidip Braum'la 2V1 atmamın da payı var. Hiç kimse kurallara uymuyor ve birçoğu beceriksiz. PC LOL'üne devam. Zaten dışarıda oyun oynamıyorum. Evde de PC LoL'ü varken neden Wild Rift oynayayım ki?
PC LoL'ü demem de irrite ettiyse ayrıca özür dilerim.

Bana sıkıcı geldi. Pcdeki LoL'den aldığım zevki alamadım. Ha bunda alta gidip Braum'la 2V1 atmamın da payı var. Hiç kimse kurallara uymuyor ve birçoğu beceriksiz. PC LOL'üne devam. Zaten dışarıda oyun oynamıyorum. Evde de PC LoL'ü varken neden Wild Rift oynayayım ki?
Hocam siz yüksek derecelere çıkmak için sabır göstermemiş siniz ki.

Bana sıkıcı geldi. Pcdeki LoL'den aldığım zevki alamadım. Ha bunda alta gidip Braum'la 2V1 atmamın da payı var. Hiç kimse kurallara uymuyor ve birçoğu beceriksiz. PC LoL'üne devam. Zaten dışarıda oyun oynamıyorum. Evde de PC LoL'ü varken neden Wild Rift oynayayım ki?

PUBG Mobile ile PUBG Steam kullanıcı sayısı azımsanamayacak derecede. Her ikisinden aldığın zevk farklı olabilir. Bence LoL için de gerekiyordu ve Wild Rift çıktı. Herkes sizin pozisyonunuzda olmayabilir ve dışarıdayken oynamak isteyebilir.

Geri
Yukarı