Lol Worlds 2020 Pickem Tahminleriniz

berffynr

Decapat
Merhabalar herkese, kimlerle aynı fikirde olduğumu merak ediyorum. Sizin tahminleriniz nelerdir acaba? Bu sezon kimi iyi görüyorsunuz bekliyorum cevapları ^^

Benim görüşlerim:

Pickem.png

Kazansalar bile diğer tur büyük ihtimalle karşılarına damwon gelecek ve kaybedecekler, DRX gelse bile yine kaybederler.
G2 bence cok dağınık oynuyor iyice. Gen G Clid etrafında güzel oynayabilirse güzel işler başaracağını düsünüyorum ben ama iki takımda bir üst turda rakibine eleneceği kesin gibi..

Bu yılı bilmem ama seneye SUP. : )
Gönlümüzden o geçiyor fakat zeitnot'da bıraktıktan sonra bakalım ne olacak işler :p

G2 bence cok dağınık oynuyor iyice. Gen G Clid etrafında güzel oynayabilirse güzel işler başaracağını düsünüyorum ben ama iki takımda bir üst turda rakibine eleneceği kesin gibi..

Gönlümüzden o geçiyor fakat zeitnot'da bıraktıktan sonra bakalım ne olacak işler :p

Bence zeitnot bahsedildiği kadar iyi değil sadece ismi olduğu için sunucular kötü konuşamıyor hakkında. Bu turnuvada hiç iyi değildi. Vurmaya korkuyor pozisyon alamıyor ani tepki veremiyor çok korkak oynuyordu. Sanki takımda tek kasılan o imiş o ölürse oyun bitecek gibi hiç damage vermeden bile savaşların bittiği oluyordu. Wildacastın adc si gelince daha iyi olacak sup eminim.

Geri
Yukarı