LoL yasuo alınır mı?

Şahsen ben Yasuo ile İllaoi, Darius, Teemo gibi karakterleri 1V1'de rahat alıyorum ama Garen geldiğinde kafama kafama vuruyor üst koridorda.

Karakterlerin amacı vardır. Tecrübelerime göre Yasuo stratejik bir karakter yani öyle alayım önüme gelenle 1V3 atayım yok. Ne kadar kasılırsan kasıl, stratejik oynamazsan geç oyunda garanti düşüyor oyunu kazandırma etkisi.

Şahsen ben Yasuo ile İllaoi, Darius, Teemo gibi karakterleri 1V1'de rahat alıyorum ama Garen geldiğinde kafama kafama vuruyor üst koridorda.

Karakterlerin amacı vardır. Tecrübelerime göre Yasuo stratejik bir karakter yani öyle alayım önüme gelenle 1V3 atayım yok. Ne kadar kasılırsan kasıl, stratejik oynamazsan geç oyunda garanti düşüyor oyunu kazandırma etkisi.
Ben de illaoiyle yasuoyu alıyorum. Ama Camille benzeri şampiyonlar beni tekliyor.

Yasuo bence çok eğlenceli bir şampiyon, komboları çok hoş, hem sürekli E ile kayması beni benden alıyor. Ben öneririm, ama oyun başında herkesi susturmayı unutma :).

Eğer yeni başladıysan bu karakterler dışında Nasus alabilirsin çok güçlü şampiyondur. Hatta üst koridorun kralı desem yalan olmaz.

Geri
Yukarı