LoL Yasuo güncellemesi geldi

Zaten kötü olan market ve şampiyon dengesizlliğini daha da berbat yapmışlar. İnşallah eskisine dönmek için bir seçenek falan gelir.
Eskiden neredeyse bütün şampiyonlar dengesizdi, şimdi hepsi dengesiz olduğu için denge sağlanmış oldu. Herkes herkese tek atıyor artık:D

Yeni market çok da güzel okumaya üşeniyorsunuz eskisinden daha basit bilmeyenler atıyorum tanklar için bu item iyi gibi seçenekler eklemiş (evet itemler dengesiz ona lafım yok)

Okumaya üşenmek değil, oyun sırasında benim anında ait olduğum lane'e geri dönmem gerekiyor, eski markette her şeyi bulmak çok kolaydı yenisinde çok zor. Herkes için eski hali geri dönsün demiyorum, en azından eski markete çevirmek için bir seçenek olsun.

Okumaya üşenmek değil, oyun sırasında benim anında ait olduğum Lane'e geri dönmem gerekiyor, eski markette her şeyi bulmak çok kolaydı yenisinde çok zor. Herkes için eski hali geri dönsün demiyorum, en azından eski markete çevirmek için bir seçenek olsun.

Olay zaten wild Rift oyuncularının lolede bakması ve yeni oyuncuların oyuna daha kolay alışması.

Okumaya üşenmek değil, oyun sırasında benim anında ait olduğum lane'e geri dönmem gerekiyor, eski markette her şeyi bulmak çok kolaydı yenisinde çok zor. Herkes için eski hali geri dönsün demiyorum, en azından eski markete çevirmek için bir seçenek olsun.
Aslında çok daha basit olmuş. Tüm eşyalar menüsü ile eskisi arasında çok fark yok. Eskisinde de ben ara butonunu kullanıyordum. Sen sadece alışkanlıktan, ezberden, bence öyle diyorsun. Şu anki bilenle bilmeyeni eşit kefeye sokacak kadar dengeli sunuyor, rahatsız edici.

Yeni konular

Geri
Yukarı