LoL Yasuo için taktik

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.

LoL'de henüz yeniyim. İlk başlarda Mordekaiser oynamıştım ancak sonradan daha aksiyonlu bir Hero olan Yasuo'ya geçtim. Kullanımı gayet basit. Genellikle takımı taşıyorum 10-15/5-6 gidiyorum.

Bana Yasuo için taktikler verir misiniz? Hangi geliştirmeler yapılmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Morde'den Yasuo'ya geçtiğine göre top lane oynuyorsun muhtemelen. Rank yükseldikçe top lane'de Yasuo'yu oynatmazlar. Tavsiyem ya mid lane geç ya da başka hero dene. Zaten Yasuo bence SoloQ için mainlemeye müsait değil çok sık banlanıyor veya karşısı direkt alıyor.

Sizin LoL oynadığınızı söyleseler asla inanmazdım kendi ağzınızdan duymak değişik geldi.
Öyle karaktere özel taktik çok fazla yok, matchupları ve komboları öğrenmeniz lazım bi' tek. Genel oyun bilginizi geliştirmeye bakın.

Lol yüzünden akıl sağlığımı kaybettim. Yeni başlamışsın, henüz geç değil. Vazgeç hocam bu sevdadan 😀
Henüz yolun başındayken bırakmanı tavsiye ediyorum.
LoL'u oynamayı acilen bırakmalısın, beyinde kötü anlamda önemli etkenleri oluyor. (Denendi, onaylandı.)
League of Legends şu an güncel oyunlar arasında en eğlenceli olan oyunlardan biri. Rekabetçi olarak oynadığınızda oyun içindeki toplum yüzünden pek zevk alamazsınız ancak gerçekten eğlenmek için oynadığınızda çok sağlam bir oyun oluyor.

League of Legends şu an güncel oyunlar arasında en eğlenceli olan oyunlardan biri. Rekabetçi olarak oynadığınızda oyun içindeki toplum yüzünden pek zevk alamazsınız ancak gerçekten eğlenmek için oynadığınızda çok sağlam bir oyun oluyor.
Haklısın, eğer 0-10 gidersen, jungle kışkırtma, troll yaparsan cidden eğlenceli oluyor.

Haklısın, eğer 0-10 gidersen, jungle kışkırtma, troll yaparsan cidden eğlenceli oluyor.
Böyle dediğinizden belli oluyor oyunda eğlenmek için değil o ışıltılı elmas, ustalık simgelerinin profilinizde gözükmesi için oynadığınız. Eğlenmeye çalışırsanız eğlenirsiniz, rekabetçi şekilde oynarsanız kazandığınız maçlar hariç hiçbir şekilde keyif alamazsınız.

Geri
Yukarı