LoL Yeniden Bağlan Hatası

Berke Çimen

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyunu kurduktan sonra maç arıyorum ve bir maça giriyorum, şampiyon seçiminden sonra süre dolunca oyun açılmıyor. Oyunu kapatıp açtığımda yeniden bağlan hatası alıyorum. Oyuna yeniden bağlan desem de bağlanmıyor. Kısacası karşılaşmaya başlayamıyorum. 20. defa 5 maç 20 dakika cezamı aldım. Riot Desteğe yazdım sürekli bir şeyler saçmalayıp boş veriyorlar, seni şuna buna aktarıyorum diyorlar sadece.
Ne yapmalıyım?

Not:
1-Oyunu silip yükledim.
2-Oyunu düzgün çalışan başka bir Bilgisayardan kopyaladım.
3-Oyunu USB bellek ile açmayı denedim.

Başarısız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var. Oyunun kendisinden kaynaklı. Onar yapmama rağmen düzelmedi bende de. Riot'a ticket atınca da kablosuz/kablolu ağ ayarları söylüyor ve hiçbir işe yaramıyor. Birdaha ki güncellemeyi beklemek lazım. Ben de yine de oyunu komple kapatıp açınca maça bağlanıyor.

Bir de virüs programı kapalı iken girmeyi dene.

Aynı sorun bende de var. Oyunun kendisinden kaynaklı. Onar yapmama rağmen düzelmedi bende de. Riot'a ticket atınca da kablosuz/kablolu ağ ayarları söylüyor ve hiçbir işe yaramıyor. Birdaha ki güncellemeyi beklemek lazım. Ben de yine de oyunu komple kapatıp açınca maça bağlanıyor.

Bir de virüs programı kapalı iken girmeyi dene.
Kapatıp açınca bağlanıyor mu ? Hiç denemedim onu direk tam onarım yaptırıyorum ben zaten gelene kadarda FF vermiş oluyorlar.

Arkadaşlar 2-3 haftadır bu hatayı alıyorum, bir türlü düzeltemedim. LÜTFEN YARDIM EDİN RİOT İNTERNETİNDEN KAYNAKLI PAKET KAYBI DİYOR TELEFONU 4G AÇIP BİLGİSAYARA BAĞLADIM YİNE AYNI HATAYI ALDIM O ŞEKİLDE DE.

Arkadaşlar bu hatayı ben lol deki ayarlar sekmesinden oyina tıkalyıo sonra oradan dx9 u aktif ettim ve cözüldu belki sizdede işe yarar

Yeni konular

Geri
Yukarı