LOL Yerine Oyun Önerisi

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Kolay gelsin beyler. Bu mesajı yazmadan önce 3 el LOL oynadım. Dereceli maçlar hepsi. İlk elimde çocuklar diyorum artık ne diyeceğimi bilemedim başarılar yazmaları yerinde direk küfür ediyorlar. Yok o karakteri bana vereceksin yok bunu ben alacağım yoksa feedlerim. Neyse girdik oyuna. Oyunun alt koridorun da çok iyi gidiyorduk. Ama diğer koridorlar rezalet olduğu için kaybettik. Diğer el ise orta koridor da 13-2 skorla oyun kaybettim. Son oyun ise oyunu gerçekten kazanıyorduk, adamların sadece bir tane kuleleri kalmıştı. Ama nasıl olduğunu anlamadan kaybettik. Bu oyun yüzünden 2 tane mikrofon ve 2 tane de kırtasiyeden alınmış fareyi kırdım. Anladım ki bu oyunun bana kazandırdığı tek şey küfür, şiddet ve bir şeyleri kırmak. TR serverinde oynanmaz. Sizden ricam sistem gereksinimi yüksek olmayan ve LOL tarzı oyunları bana önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
LOL tarzı Dota 2 var ama orda da aynı tipler karşına çıkabilir. Eğlenmek için değil, egosunu tatmin etmek için giren bir sürü yaşı küçük oyuncu var. LOL'de bu tiplere aldırış etmeyip, karşı tarafı besleyenleri, küfür edenleri oyun sonunda rapor edebilirsin ya da Kuzey Amerika vb. sunuculara kayıt olabilirsin.

LOL tarzı Dota 2 var ama orda da aynı tipler karşına çıkabilir. Eğlenmek için değil, egosunu tatmin etmek için giren bir sürü yaşı küçük oyuncu var. LOL'de bu tiplere aldırış etmeyip, karşı tarafı besleyenleri, küfür edenleri oyun sonunda rapor edebilirsin ya da Kuzey Amerika vb. sunuculara kayıt olabilirsin.
Kuzey Amerika sunucunusa geçsem fayda olur mu?

Sunucu aktarmak mantıklı değil çünkü geçeceğiniz sunucudakiler büyük ihtimalle aynı ligde dahi olsanız sizden daha iyi oyuncular olacak ve bu sefer siz onları kanser edeceksiniz.

Sunucu aktarmak mantıklı değil çünkü geçeceğiniz sunucudakiler büyük ihtimalle aynı ligde dahi olsanız sizden daha iyi oyuncular olacak ve bu sefer siz onları kanser edeceksiniz.
Biz bu TR sunucusunda hak ettiğimiz lige yerleşemiyoruz. 2 sezondur Plat liginden çıkamıyorum.

Plat ligindeyseniz sunucı aktarabilirsiniz çünkü Gold ve aşağı ligdeki arkadaşlar kendini bir halt zannedip sunucu aktarıyorlar ve bronza düşüp geri geliyorlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı