LoL'de %100 Paket Kaybı

ladyEleven

Centipat
Arkadaşlar bu sorun eskiden yoktu. LoL destek ekibine yazdım ve bana IP adresi verdiler. Bu IP adresini Pingplotter'da test etmemi istediler. Test ettim ve paket kaybı %100 diyor. Modemimin IPS'inde paket kaybı sorunu yok. Diğer oyunlarda da olmuyor. Bu sebepten pingim aşırı dalgalanıyor. Yok mu bunun bir çözümü?

2020.06.10-13.39.png

Görüştüm ancak çözüm bulamadılar bu arada internetim sınırsız taşınabilir modem yani hat üzerinden kullanıyorum.
Bu telefonu bilgisayara modem olarak bağlamakla aynı şey, pingin sabit olmasını bekleyemezsiniz. Bulunduğunu yerde hat düzgün çekmiyor veya aşırı kalabalık durumlarda bu olur. Mümkünse oyun dışında hiçbir arkaplan uygulaması çalıştırmadığınız zamanda daha stabil bir internet elde edebilirsiniz.
En kısa sürede kablolu bağlantıya geçmelisiniz.

Bu telefonu bilgisayara modem olarak bağlamakla aynı şey, pingin sabit olmasını bekleyemezsiniz. Bulunduğunu yerde hat düzgün çekmiyor veya aşırı kalabalık durumlarda bu olur. Mümkünse oyun dışında hiçbir arkaplan uygulaması çalıştırmadığınız zamanda daha stabil bir internet elde edebilirsiniz.
En kısa sürede kablolu bağlantıya geçmelisiniz.

Binada altyapı yok ancak internetim normalde hızlı ve diğer oyunlarda CS'de falan sabit alıyorum Valorant'da da sabit alıyorum sadece LoL'de oluyor eskiden böyle bir sorun yoktu bu garibime gidiyor.

Hocam aynı sorunu yaşıyorum nasıl cozdunuz?
Arkadaşlar bu sorun eskiden yoktu. LoL destek ekibine yazdım ve bana IP adresi verdiler. Bu IP adresini Pingplotter'da test etmemi istediler. Test ettim ve paket kaybı %100 diyor. Modemimin IPS'inde paket kaybı sorunu yok. Diğer oyunlarda da olmuyor. Bu sebepten pingim aşırı dalgalanıyor. Yok mu bunun bir çözümü?

Eki Görüntüle 587579
Hocam ben hala aynı sorunu yaşıyorum nasıl cozdunuz ben nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Geri
Yukarı