LoL'de 4250 RP ile ne alınır?

4 gün beklersen yeni kart gelecek. Bekleyemem dersen birazına kapsül, birazına masterwork chest ve MSI küresi alabilirsin. Sana kalmış.

Hocam 2 haftaya falan zaten başka şehre gideceğim orada internette yok o yüzden görev kasmalı bir şey olmazsa iyi olur.
4 gün beklersen yeni kart gelecek. Bekleyemem dersen birazına kapsül, birazına masterwork chest ve MSI küresi alabilirsin. Sana kalmış.

Hocam bu ocean song kapsülleri ne içeriyor?

Hocam 2 haftaya falan zaten başka şehre gideceğim orada internette yok o yüzden görev kasmalı bir şey olmazsa iyi olur.

Hocam bu ocean song kapsülleri ne içeriyor?
Ocean Song kostümleri ağırlıklı olmak üzere 3 tane 1350 rplik kostümler çıkıyor diye biliyorum. Bir de belli sayıda kapsül açarsan ek ödüller veriyor. Örneğin: 5 kapsül açarsan 1 adet kalıcı kostüm gibi

Ocean song kostümleri ağırlıklı olmak üzere 3 tane 1350 RP'lik kostümler çıkıyor diye biliyorum. Bir de belli sayıda kapsül açarsan ek ödüller veriyor. Örneğin: 5 kapsül açarsan 1 adet kalıcı kostüm gibi.

Hocam peki son bir şey daha soracağım masterwork sandık mı daha iyi Hextech mi?

Kart alırsan oyunda uzun bir süre geçirmen gerekir.
Eski Akali mainim true damage akali veya zebani Akali kostümünü açabilirsin.

Hocam Hextech aldım 10 tane az önce :( 2410RP kaldı onlada 10 tane masterwork chest veya skin alacağım.
Masterwork'te kostüm çıkma ihtimali daha yüksek ve özel ödül yolu var. 5 / 10 / 15 tane açtığında ek ganimetler veriyor. Hextechlerde çoğunlukla şampiyon, simge, ifade falan çıkıyor.

Ek bilgi vereyim: Mağazada bir sandığı, küreyi almadan önce altında "çıkma ihtimallerini görüntüle" gibisinden bir seçenek var, ona basarsan %kaç ihtimalle ne çıktığını görürsün. Hextech içinse geçmiş olsun, acele ettin biraz:)

Masterwork'te kostüm çıkma ihtimali daha yüksek ve özel ödül yolu var. 5 / 10 / 15 tane açtığında ek ganimetler veriyor. Hextech'lerde çoğunlukla şampiyon, simge, ifade falan çıkıyor.

Ek bilgi vereyim: Mağazada bir sandığı, küreyi almadan önce altında "çıkma ihtimallerini görüntüle" gibisinden bir seçenek var, ona basarsan %kaç ihtimalle ne çıktığını görürsün. Hextech içinse geçmiş olsun, acele ettin biraz:)

Hocam ben Akali kullanmaktan sıkıldığım için yeni main arıyorum. Bulunca ona skin mi alayım yoksa şimdi 10 tane masterwork sandık mı alayım sizce?

Birçok heroyu oynamayı seviyorsanız, farklı şampiyonlarda da kostümüm olsun diyorsanız 10 masterwork açabilrsiniz ama ben bir main belirleyip sıkılmadan onunla oynayacağım diyorsanız onun güzel bir kostümüne saklayabilirsiniz. Zevkinize kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı