LoL'de acil durumdan dolayı AFK kalmak af sebebi midir?

JesusCried

Hectopat
Daha fazla  
LoL oynarken aciliyetten dolayı bir oyunda AFK kaldım. Hastaneye gitmem gerekti. Bunun için muaf tutulur muyum? Oyun desteğe yazarsam cayar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim tezime göre son 20 maçımızın 2 maçı kaçak olunca birtakım cezalar veriliyor. Veya aynı gün içinde 2 maç. Tam emin değilim ama ortalama bu. Ayrıca desteğe yazsan bir şey değişmeyecek.

Her 2 AFK maçının 2.cisinde ceza yersin. İstersen ilk AFK maçın 1 yıl önce olsun. İlk maçına gelirse şanslısın. Desteğe yazman konusunu da mantıklı görmüyorum. Büyük ihtimalle umursamazlar hastaneye gitmiş olmanı.

Bir şey soracağım LoL sizin için çok mu önemli sadece biraz rank'ınız düşeçek.
Önemli olan rank değil, kaybedilen zaman. Sürekli olarak kimse oyun kazanamadığı için, arada kaybetmelerden kaynaklanan LP düşüşleri olduğu için, lig düşmek çok zaman kaybettirici bir olay. Mesela ben ligimi gerçekten önemsemiyorum, ancak lig düştüğümde, o lige çıkabilmek için harcadığım zamana üzülüyorum.

LoL oynarken aciliyetten dolayı bir oyunda AFK kaldım. Hastaneye gitmem gerekti. Bunun için muaf tutulur muyum? Oyun desteğe yazarsam cayar mıyım?
Hayır.
Sebebine bakılmaksızın sistem tarafından gerekli cezai işlem yapılır ve destek ekibinin müdahale etme yetkisi yoktur.
Arka arkaya çok kez yapmadığın sürece sorun olmaz. Kaç kere internetim kesildi elektriğim kesildi ceza almadım. Ama bugün bir sorundan dolayı çıktığım için ceza aldım. Belki sistem kaç kere çıktığına dair not tutuyordur belirli bir X sayıya geldiğinde ceza veriyordur kim bilir.
Öldükten sonra ALT+F4 mü çektin, ayarlardan mı çıkış yaptın, chate bir şey yazıp mi AFK kaldın, chatte sana bir şey yazdılar da mı AFK kaldın, internetin gerçekten koptu mu...vb bütün bilgileri işliyor sistem. 😊

Son düzenleme:

Geri
Yukarı