LoL'de başka sunucuya geçme fikri mantıklı mı?

Ne bulunmuyor hocam markette ? Ayrıca hileler bu aralar artacaktır lolün kaynak kodları çalındı.Westte de artar gibi.
East'e geçiş ürünü.
Ben hem West'te hem de TR de oynamış biri olarak TR mâlum biliyorsunuz West ise pek bir fark yok açık konuşmak gerekirse kazanacağım oyunlarda cok fazla troll oyuncu geliyordu ama TR serverine göre bir tık daha iyi ve Riot daha ilgili.
Teşekkürler.
Tek diyeceğim westtede troll feedleyen dolu sadece daha az chat kullanılıyor 2 senelik tecrübemden bunu söyleyebilirim.
Sağolun East düşünüyorum.

Hocam son kez bir şey diyeyim. İnternete 30 lvl unranked hesap yazıp oynayacağınız bölgede 20-25 TL'ye ranked hazır hesap alın. Birkaç el atın hem pinge bakın hem de oyunculara. Belki geçmenize değmez diye diyorum.
Üstat ben de yasak diye biliyorum. Ping 30 geliyorsa tahminen 60-70 gelir diyorum doğu sunucusunda oyuncular ise artık şansa kalmış, teşekkür ederim... Siz nerede oynuyorsunuz bu arada?

Hesap alım satımı ban sebebi diye biliyorum.
Oyunu oynadığım zamanlarda 5-6 tane alıp kullanmıştım ve hiçbiri ban yemedi. Yese bile tahminimce sadece o hesap yer. Galiba Ban atmıyorlar çünkü 30 lvl hazır hesabın zararı yok. Normal hesapların satışında ben birini ifşalamıştım 3 senedir o hesap hâlâ duruyor.

Üstat ben de yasak diye biliyorum. Ping 30 geliyorsa tahminen 60-70 gelir diyorum doğu sunucusunda oyuncular ise artık şansa kalmış, teşekkür ederim... Siz nerede oynuyorsunuz bu arada?
Hocam ben 2 sene önce bıraktım. Oynarken tr de de hesabım vardı westte de. Şuan tekrar oynayacak olsam tr dışı sunucuda oynardım.

Oyunu oynadığım zamanlarda 5-6 tane alıp kullanmıştım ve hiçbiri ban yemedi. Yese bile tahminimce sadece o hesap yer. Galiba Ban atmıyorlar çünkü 30 lvl hazır hesabın zararı yok. Normal hesapların satışında ben birini ifşalamıştım 3 senedir o hesap hâlâ duruyor.

Hocam ben 2 sene önce bıraktım. Oynarken tr de de hesabım vardı westte de. Şuan tekrar oynayacak olsam tr dışı sunucuda oynardım.
Anladım

Geri
Yukarı