LoL'de boş yere ban yemek

Nedense hiç inanasım gelmedi :D. Çok klasik bu 4 pre takımıma geldi, boş yere raporladırlar, ban yedim. Oyun boyu satırlarca küfür etseniz bile hesabınızda daha önce haklı rapor yoksa ban yemezsiniz. (nefret söylemi olmadığı sürece)

İnanmana ihtiyacım yok dostum. Ben tabii ki karşılık verdim fakat onların yaptığı gibi ağır küfürler değildi bunlar. Ben kaç kez Allah'a söven ya da kendini Allah yerine koyanları gördüm. Bu güne kadar replediklerimden hiç bildirim gelmedi. Dediğim gibi burada senin gibi insanların inanmasına ihtiyacım yok sadece yardım istedim. Sen bana inanınca ya da inanmayınca hesabım kurtulmuyor. Ayrıca onlar beni repleyince ben ban yiyorum ama onlar benim sövülmedik sülalemi bırakmadığı için bilet atıyorum ama nedense bilete hala cevap yok. Ayrıca kendiniz diyorsunuz oyun boyu küfür etseniz de ban yemezsiniz diye. Bu adil bir sistem mi sizce? İnsanlar sizin gibi düşündükleri için amaan ne de olsa ban yemem deyip küfür ediyor. Bir insanın sinir çizgisi vardır. Bir yerden sonra dayanamıyor artık insan. Böyle olunca da onlar senin moralini bozduğu ve sen onlara karşılık verdiğin için sen ban yiyorsun. Bu arada karşılık vermek dediğime bakma anne baba sövmedim kesinlikle yapmam zaten.

Küfrettiğiniz için ban yemişsinzdir. 4kişide küfürden repleyince şak koydu banı Riot. Geçin EUW kafanız rahat. Ama üst eloy çıkarsanız TP çarp Nunu görebilirsiniz çok troll var.

Daha çok bu mesajdan anladığım kadarıyla haksız gibisiniz. Çünkü, çok detaysız yazmışsınız. Büyük ihtimalle küfürden banlandın, sonra klasik olarak "abiğ 4 preler, raporlandım" vb. gibi söylemde bulunuyorsunuz.

Geri
Yukarı