LoL'de haksız yere ban yemek

Arda Harmancı

Centipat
Daha fazla  
Sıralı girdim ve bana Jungle geldi. Takıma pek bakmadım oyun başladı baktım chate rakip mesaj attı. Hanginiz Jungle diye. Bir baktım ADC adam Shaco almış çarp almış kuşlarda bekliyor. Sinirlendim dedim neyse oynayacağız artık. Baktım Red'i de çaldı. Dedim ben feedliyorum Kayn gel ejdere kes beni. Aşağı yukarı 20 kere öldüm. İyi yürekli Shaco kardeşimde 100 farmdan fazlaydı ama 0 4 0 gitti. Rakip Shaco rep falan dedi beni savundu hatta takımdakiler 4 pre imiş sövdüler falan. Rakip dediki 4 pre girmişsiniz takımınızda troll var ne anlatıyorsunuz falan diye. Maç sonu oldu bir baktım 20 Mayıs 2023'e kadar ceza almışım. Oyuna giremiyorum başka hesaptan da giremiyorum. Adamlar büyük ihtimalle dördü birden reportladı. Adam ceza almış mıdır, yani bu aptalca olay benim üstümdemi patladı yoksa o da benimki kadar fazla ceza almış mıdır? Ve bu cezaya af gelir mi bir şekilde Riot Games'e mail vs. atsam?

İyi yapmışlar, hiç de haksız yere değil. 2 yanlış bir doğru etmez, adam zorla jungle aldı diye sizin de gidip feedlemeniz haklı bir davranış olmuyor.

Siz de onu raporladıysanız o da ban yer, ama tabii ki siz feedlediğiniz için onun ban yemesini daha zor hale getirmiş oluyorsunuz. Siz adamakıllı maçınızı oynayıp sonra shacoyu raporlasaydınız %99 ban yerdi.

Bilerek beslediğinizi söylüyorsunuz ve konu başlığına haksız ban yediğinizi söylüyorsunuz.

Oynadığınız şeyin bir oyun olduğunu unutmayın, RIOT games'e hızlı cezalandırması için teşekkür ediyorum.

Sonradan gelenler boşuna konuyu okumasın.

Haklı ban yemişsin. Bilerek beslemeye giriyor yaptığın şey.

Haksızsın. (Okumadım, zaten bu tür konularda 50 satır yazı yazılıyorsa genelde haksız oluyor.)

Yeni konular

Geri
Yukarı