LoL'de Bot'un diff olması yüzünden kaybetmek

Makaleler
10
Yer
Kenya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600
B450M S2H V2
Apacer 8GB 3000MHz
XFX RX 570 4GB
Corsair Spec Delta RGB
Corsair VS550 (Beyaz etiketli)
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar LoL tek/çift dereceli modunda arkadaşımla giriyorum. Her zaman takım kötü geliyor ve kaybediyoruz. Her el 15 ile 25 kill arası alıyorum. En son girdiğimde 28/10/8 gittim. Bot'un TF'lere gelmek yerine kendi başına farm yapmaya çalışıp (dakika 30'dan sonra) ölmesi yüzünden kaybettik. Ondan sonra arkadaşım da ben de çıldırdık. Bota geçtik, ben support Annie aldım. Arkadaşım ADC karakteri yerine Singed aldı. Kısaca troll pickler yaptık. Sonra da troll itemler aldık (hafif troll). Oyun 25. dakikada bitti ve kazandık. Kısaca derecelide bota birimiz geçmezse Bronzdan çıkamayacağız. Çok saçma bir meta yapmış Riot. Siz nasıl rank atlayabiliyorsunuz? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Kendime güvendiğim için oyunu tek başıma taşıyabilecek karakterler alıp, rankım yükselene kadar kill salmıyorum. İşe yaramayacak kişilere baskın atmıyorum. En önemlisi, oyun başında herkesi susturuyorum.

Jungle oynuyorum, Plat 1'e çıkana kadar bu yolu izlemiştim.

Arkadaşlar LoL tek/çift dereceli modunda arkadaşımla giriyorum. Her zaman takım kötü geliyor ve kaybediyoruz. Her el 15 ile 25 kill arası alıyorum. En son girdiğimde 28/10/8 gittim. Bot'un TF'lere gelmek yerine kendi başına farm yapmaya çalışıp (dakika 30'dan sonra) ölmesi yüzünden kaybettik. Ondan sonra arkadaşım da ben de çıldırdık. Bota geçtik, ben support Annie aldım. Arkadaşım ADC karakteri yerine Singed aldı. Kısaca troll pickler yaptık. Sonra da troll itemler aldık (hafif troll). Oyun 25. dakikada bitti ve kazandık. Kısaca derecelide bota birimiz geçmezse Bronzdan çıkamayacağız. Çok saçma bir meta yapmış Riot. Siz nasıl rank atlayabiliyorsunuz? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Kitleli oyunlardan hayır beklemeyin,karşılaşma ihtimaliniz çok yükek bu oyunlarda.

Kanka bak rank atlama taktiği bulursun ama benim tavsiyem normal maç oyna, celincir olup ne yapacaksın? Gir zevkine oyna çık, yoksa sinir hastası olursun(tabii sinirlenmem hiçbir şekilde diyorsan bilemem).
Tavsiyeme uyup normal maç oynamaya karar verirsen de, senden ricam oyun kötü durumda ise sur ver normal maçta kazanmasına oynamanın mantığı yok.

Normal maçta kazanmasına oynayanlar yüzünden çok kanser oluyorum bende 😄

Jungle'a Master Yi alıp denemiştim dediğini. 20 killden aşağı almıyorum 7-8 ölüm var. Ancak bu sefer de takım oyunu bitirmiyor, late'de de karşı takım bizimkileri kese kese snowball'a bağlayıp baron alıyor. Oyun bitiyor ve yine lose.

Kendime güvendiğim için oyunu tek başıma taşıyabilecek karakterler alıp, rankım yükselene kadar kill salmıyorum. İşe yaramayacak kişilere baskın atmıyorum. En önemlisi, oyun başında herkesi susturuyorum.

Hangi karakterleri önerirsiniz? Jungle main metayı da takip ederek jungle'da Noc, Xin, Diana, Lee, Elise gibi karakterlerle yükselmeye çalışıyorum ama gözden kaçırdığım yüksek oyun taşıma potansiyeli olan önerebileceğiniz sizin kullandığınız karakterler nelerdir?

...yüksek oyun taşıma potansiyeli olan önerebileceğiniz sizin kullandığınız karakterler nelerdir?
Kesinlikle Master Yi'yi öneririm. Çok güzel oyun taşıyor ama takımın oyunu bitirmesi lazım. Kraken bitene kadar sadece kill çal. Kraken biter bitmez manyak oluyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı