LOL'de Challenger nasıl olunur?

Evelynn ve twitch birebir lig atlama çarları.
Her çarı oynardım. Oynayamadığım, kombosunu bilmediğim çar azdır. Eskiden tüm şampiyonları oynar, belirli bi' lane'im yoktu. Daha sonra böyle olmayacağını bildiğim için, şampiyon aramaya başladım. Irelia ile tanıştım. En başta Top lane'de oynuyordum ancak oyundan uzak kaldığım için mide geçtim. Şu an Irelia'nın kralı olarak bilinen Irelking denen arkadaştan ben daha iyi olduğumu düşünüyorum. Her çarımı, Irelia ile kasmışımdır. Çoğu zaman TR 1, EUW 1(Irelia) bende olurdu. Ama her zaman yan taraftan orman oynardım. Çünkü o kadar OP, bi' lane ki istediğin kadar ezil, işe yarama oyun micro-macro oyuna baktığı zaman oyun bilgini koyup bedava win alabiliyorsun. En başta TR'de Lee Sin, tarzı early'si güçlü, late'si zayıf çarları oynar erkenden bitirirdim oyunu. İşte sonra Irelia'yı bıraktım. Ormandaki tüm ama tüm çarları oynamaya başladım. Closer misali. Kindred, Karthus, Evelynn, Graves, Diana, Ekko, Lillia, Kha'Zix , Nocturne, Viego, Qiyana tarzı şampiyonlar oynuyordum. Zaten şu bi' gerçek ki orman oyunun en OP koridoru. Bu sezon, Best Players, yani tüm bölgelerde en fazla LP'ye sahip oyunculara bakarsanız. İlk 100'ün Jungle main olduğunu görürsünüz. Tam bi' sezon önce ise, İlk 100'ün Top lane'de Fiora, Irelia, Camille oyuncularının olduğunu görürdünüz.
Hocam siz aktif olarak devam ediyor musunuz? TR ve West'te hesap kasmaya başlarsanız uzun zamandır oyuna dönmeyi düşünüyorum birlikte bir şeyler yapalım. GM 350 peak idim ama ara vereli baya oldu, evlenmeden önce hesaplarımı satmıştım. Ama bu aralar elim kaşınıyor, sizin vesilenizle dönebilirim :D
Aktif olarak devam etmiyorum. West, NA'de yeni gelen çarları deniyorum bi' metaya bakıyorum. Diamond civarı eğleniyorum. Yaz'ın işlerim fazla oluyor, tatil vb. Şu yazda evde kalıp, LoL oynamak mental açıdan zor. İşte en son, kış bitimi west'te bi' tryhard denemiştim elimden geldiğince sonra sarmadı bıraktım. Hesabı sattım.
1656081182445.png

Aktif olarak devam etmiyorum. West, NA'de yeni gelen çarları deniyorum bi' metaya bakıyorum. Diamond civarı eğleniyorum. Yaz'ın işlerim fazla oluyor, tatil vb. Şu yazda evde kalıp, LoL oynamak mental açıdan zor. İşte en son, kış bitimi west'te bi' tryhard denemiştim elimden geldiğince sonra sarmadı bıraktım. Hesabı sattım.
Eki Görüntüle 1430232
Ben sizin aklınıza gireyim o zaman. Ben de zaten iş-güç, hanım-ev derken öyle eskisi gibi sabahtan akşama oynayamam. Ama akşamlar 2-3 oyun ve pazarları oyuna girerim. Olur derseniz westte sıfırdan hesap kasalım. Öyle aşırı vakit harcamadan ve kasmadan yavaş yavaş gireriz. Zaten elo derdimiz yok maksat girip vakit geçirmek. Gittiği yere kadar.

Ağır yara denen abidenin, ne kadar işlevsiz bir şey olduğunu anlıyorsun. Her oyuna gitmiyor, ancak güçlü olduğu kesin. Erken oyunda düşürürsen, toparlayamıyor ama geç oyunda attığı bi w ile oyun bitirebiliyor. Sadece oyun bilgini konuşturman gerekiyor karakterde. Açıkçası, bilen bir support ve ADC'nin Rhaast Kayn'e oyun oynatacağını düşünmüyorum ben ancak scale olunca durmuyor. Ben genelde boost atarken, Evelynn takılırım. Scale ol, her maçı winle.
Rhaasta zırh deşme çıktığın zaman herşeyi yok ediyor.
Karşısı kırılgansa offtank buildi çıkmaya gerek yok.
Q su late gamede hedefin azami canının %19 u kadar hasar veriyor.
R hedefinin canının %48 i kadar hasar veriyor verdiği hasarın %70 i kadar iyileşiyor.
Rhaast ın bu oyundaki her karaktere karşı bir cevabı var.Yetenek kiti vayne gibi tank eritmeye dayalı.Ama darkin olduğu için teması gereği tanklar kadar dayanıklı aynı zamanda.Kanlı takım savaşlarında içeri girip ortalığı dümdüz edebiliyor.
Takımımda fed eve mi fed rhaast mı görmek isterim?
Fed rhaast.
Fed eve nin 1v5 atabileceğini sanmıyorum ama fed rhaast dar alanda 1v5 atar garanti veririm.

Geri
Yukarı