LoL'de altın nasıl olunur?

RobloxOyuncusu

Picopat
Merhaba, benim bir yakın arkadaşım var LoL oynuyor ben de onunla birlikte oynamak için LoL yükledim ama gel oynayalım dediğimde önce 30 seviye olman lazım dedi. Ben de 1 ayda 30 seviyeye ulaştım sonra ligin çok düşük giremeyiz falan dedi herhalde altın olmam gerekiyormuş. Biraz oynadım demir 2 oldum. Demir 2'den altın olmak zor mudur ya da nasıl olabilirim? Bunları merak ediyorum.

Amacın kill almaktan önce kill vermemek olsun, ayrıca farm kesmeye özen göster. Tek bir karakter/koridor yerine farklı koridor ve karakterleri de oynayabil. Otomatik doldurma/ counter hero gelmesine karşın.

İlk 10 maçtan sonra demir 2 ye düştüysen çok fazla lose aldın ve mmr kötü demektir. Oyunda yenisin kolay kolay o ligten çıkamazsın bu haliyle. Önce normal game yap, kendine belirli şampiyonlar ve Lane belirle. Arada aram gir iyice alış. Ranked sonra yönelirsin.

Lol'e ilk başladığımda Garen oynamıştım her karakterde mana var muhabbetini söylemişlerdi lan mana yok diye bağırmıştım. Duygulandım bak şimdi...
Solo Garen, Malphite
Sup Morgana

Toplanede mordekaiser oynarsanız kasarsınız diye düşünüyorum özellikle demir 2'de.En basit şampiyonlardan biri hem tank hem de fazla vuruyor

Hem arkadaşınız platin veya üstü değilse gümüşlerle beraber oynayabiliyor diye biliyorum

Kendine bir şampiyon ve lane belirlemekle başlayabilirsin. LoL hem oynayarak hem de izleyerek öğrenilen bir oyun. YouTube veya Twitch de LoL oynayan yayıncıları izleyerek oyunla ilgili eksiklerini tamamlayabilirsin. Ben önceden çok oynardım, üniversite zamanı ara vermiştim şimdi tekrar başladım. 10 maç sonrası Bronze 2'ye atmıştı. Sadece Nasus oynayarak altın 2'ye kadar çıktım. Şu an Amumu ve tank Udyr oynayarak plat olmaya çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı