LoL'de dava açılır mı?

Birisi sizin hakkınızda işlem başlatmak isterse haberiniz olmaz zaten kimse gelip size hop kardeşim ben polisim, savcıyım sevi dava edeceğim demez.
Hiçbir şey olmaz rahat olun ama yine de size hakaret etmeyen birisine hakaret etmeyin.
İnş dava etmez öyle de demedi ya ben istanbul çevresindeyim polisim dedi bende engelledim de tekrar açtım özür dilemek için

Merhaba bugün LoL oynarken adam jg mi çalıp durdu benim bölgem olmasına rağmen sonra ben ona küfür ve tehdit savurdum oda bana küfür etti sonra neyse biraz üzüldüm ve erdemlik bende kalsin deyip özür diledim arkadaş yeni başlamış belli ama beni takmaması beni deli etti neyse sonra hiçbir şey demedi ama dava yer miyim ne olur?
Yaşınız küçük sanırım, açamaz.

Nereden anladın?

Merhaba bugün LoL oynarken adam jg mi çalıp durdu benim bölgem olmasına rağmen sonra ben ona küfür ve tehdit savurdum oda bana küfür etti sonra neyse biraz üzüldüm ve erdemlik bende kalsin deyip özür diledim arkadaş yeni başlamış belli ama beni takmaması beni deli etti neyse sonra hiçbir şey demedi ama dava yer miyim ne olur?

Hocam dava etmek masraflı iştir 😀 hiç takmayın kafanıza.

Haklı olan sizsiniz. Bence dava açın. Mavi veya kırmızı buff çalmak suçtur, mavi buff çalmak 12 yıl kırmızı buff çalmak ise 14 yıl'dan başlar.

Geri
Yukarı