LoL'de Demir 4 liginden nasıl çıkılır?

Pil4vmen

Zeptopat
Daha fazla  
LoL de ikide bir demir 3E çıkıp demir 4'te düşüyorum ve düşünce de -50 yediğim için demir 4'te kalıyorum. Bir sürü video izliyorum ve LoL'e başlayalı 2 ay oluyor. Ben mi kötü oynuyorum yoksa kısa süredir oynadığım için mi rank atlayamıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL de ikide bir demir 3E çıkıp demir 4'te düşüyorum ve düşünce de -50 yediğim için demir 4'te kalıyorum. Bir sürü video izliyorum ve LoL'e başlayalı 2 ay oluyor. Ben mi kötü oynuyorum yoksa kısa süredir oynadığım için mi rank atlayamıyorum?

Oynayaşından kaynaklı bir durum ben de aynen senin gibi Bronze'den cıkamıyordum hesabı birisine sattım adam 1 ayda grandmaster yapmış hesabı.

Kendini oyunda nerede oynaman gerektiğinle ilgili ciddi bir arayışa sok ve metadaki karakterlerden birini mainle yanına güzel bir Duo seç ve oyuna odaklan. Momentlar öğren seçtiğin karakterin videolarını izle oynadığın lanede ne yapman gerektiğini öğren ve oyununu daha iyi nasıl yapabileceğini gözlemle.

Bende bir sürü video izledim ve şampiyon denedim oynadığım karakterlerle video izledim ve Jungle oynuyorum bazen takımımdaki kişiler iyi oluyor bazen de takımıma Riot'un seçtiği cehennemin dibinden seçtiği 4 adet zebani geliyor o yüzden kaybediyorum ve hiç LoL oynayan arkadaşım yok.

Bende bir sürü video izledim ve şampiyon denedim oynadığım karakterlerle video izledim ve Jungle oynuyorum bazen takımımdaki kişiler iyi oluyor bazen de takımıma Riot'un seçtiği cehennemin dibinden seçtiği 4 adet zebani geliyor o yüzden kaybediyorum ve hiç LoL oynayan arkadaşım yok.
Buradan veya LoL Türkiye discord sunucusundan birlikte oynayacak arkadaşlar bul bence. 5 kişi birlikte girerseniz senin yaptığın yanlışları söyleyebilirler, daha hızlı öğrenirsin oyunu.

Oyundan birkaç tane arkadaş bulmuştum ama ya beni arkadaşlıktan çıkardılar ya da yaşım biraz küçük olduğu için bir daha yazmadılar bir de Discord sunucusuna nasıl girerim?

Yeni konular

Geri
Yukarı